Wieczór szyty na miarę w warszawskim hotelu InterContinental
 
Wieczór szyty na miarę w warszawskim hotelu InterContinental

2013-07-16

IC_external3Restauracja Platter by Karol Okrasa w Hotelu InterContinental przygotowała niezwykłą propozycję dla tych, którzy chcą uczcić wyjątkową okazję w nietuzinkowy sposób.

Specjalnie dla osób, które chcą uczcić z najbliższą osobą w niepowtarzalny sposób specjalną okazję - zaręczyny, rocznicę ślubu, pierwszą randkę, urodziny, czy inne ważne wydarzenia, które mają szczególne znaczenie i powinny być celebrowane, tak, aby zapamiętać je na całe życie.

Właśnie dla takich wydarzeń stworzyliśmy pakiet „Wieczór szyty na miarę”. Rozpoczynamy go od kameralnej kolacji w Restauracji Platter by Karol Okrasa, którą poprowadzi Szef – Łukasz Pielak. Deser i Szmpana podamy w Club Lounge na 41 piętrze z zapierającym dech w piersiach widokiem na Warszawę. Znakomitą kontynuacją wieczoru może być romantyczna kąpiel w jacuzzi i noc w jednym z pokoi hotelowych. Na życzenie gości oferujemy muzykę na żywo w wykonaniu pianisty lub harfistki.

Platter13

Platter_Wieczor_na_miare_fotka

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail