Sfinks otworzył restaurację w Świnoujściu
 


Sfinks otworzył restaurację w Świnoujściu

2013-07-26

Spółka Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzyła w Świnoujściu restaurację Sphinx. Lokal, który działa przy ul. Jana Kasprowicza 2, tj. w pobliżu nadmorskiej promenady, jest prowadzony przez franczyzobiorcę. Nowo otwarty Sphinx to pierwsza restauracja tej sieci w Świnoujściu.

Restauracja zajmuje powierzchnię 180 m2. Wewnątrz przygotowano miejsca dla około 55 gości, a dodatkowo w przylegającym do lokalu ogródku znajduje się 80 miejsc.

- Świnoujście jest dużym nadmorskim kurortem, odwiedzanym nie tylko przez Polaków, ale też zagranicznych turystów, a dodatkowo portem i popularnym miejscem przepraw promowych, dzięki czemu ruch podróżno-turystyczny odbywa się tam przez cały rok. Postanowiliśmy więc wprowadzić naszą markę do tego miasta, zwłaszcza, że pozyskana lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Świnoujścia i turystom przypadnie do gustu oferta sieci Sphinx – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Świnoujski Sphinx został uruchomiony 25 lipca. Restauracja jest czynna przez wszystkie dni tygodnia od godziny 12:00 do 23:00.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail