PizzaPortal.pl z Domino’s Pizza
 
PizzaPortal.pl z Domino’s Pizza

2013-08-15

Ogólnopolska sieć pizzerii Domino’s Pizza dołączyła do grona największych polskich sieciówek, które znajdują się w serwisie PizzaPortal.pl. Współpracę z portalem rozpoczęła już m.in. Pizza Hut, Biasiadowo, Gruby Benek czy Da Grasso.

Coraz więcej osób pragnie w jak najszybszy i wygodny sposób zamawiać jedzenie. Dlatego też zamawianie przez Internet ma ogromny potencjał, co pokazuje PizzaPortal.pl. Ilość restauracji w serwisie, rozwój technologiczny, a przede wszystkim czyste zagrania partnerskie, zachęciły nas, aby rozpocząć współpracę – tłumaczy  Jakub Stępień, Sales Strategy Manager Domino’s Pizza.

Jak mówi Lech Kaniuk, współzałożyciel PizzaPortal.pl, jest to dla nas bardzo ważny krok w dalszym rozwoju naszego serwisu.

Współpraca z Domino’s Pizza jest jednym z ważniejszych przedsięwzięć, jakie poczyniliśmy w ostatnim czasie. Cieszy nas to tym bardziej, że Domino’s Pizza rośnie w siłę i ma w sobie ogromny potencjał. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyczyni się do jeszcze większego rozwoju firmy i zdobycia nowej grupy klientów.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail