Polskie piwa docenione na świecie
 


Polskie piwa docenione na świecie

2013-08-22

Polskie znaczy najlepsze? Na pewno w przypadku piwa! Po raz kolejny trud i pasja polskich piwowarów zostały docenione przez międzynarodowe gremium. Jury właśnie zakończonego konkursu, International Beer Challenge 2013, przyznało aż sześć medali piwom marki Książęce.

O tym, że krajowe piwa wyróżniają się wyjątkowym smakiem i aromatem nie trzeba przekonywać polskich konsumentów, którzy właśnie najchętniej wybierają rodzime maki. Potwierdzeniem jakości polskich piw są również liczne nagrody zdobywane w międzynarodowych konkursach takich jak International Beer Challenge. W tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu sześć medali otrzymała marka Książęce.

Czerwony Lager został uhonorowany brązowym medalem za design i opakowanie, Złote Pszeniczne brązem za smak oraz design i opakowanie. Z kolei Ciemne Łagodne może poszczycić się srebrem w designie oraz smaku. Doceniona została również nowość Książęcego, czyli Jasne Ryżowe, które w kategorii smaku otrzymało brązowy medal.

International Beer Challenge jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów piwnych na świecie. Misją konkursu jest promowanie najlepszych piw na świecie, co z powodzeniem robi od siedemnastu lat. Piwa biorące udział w International Beer Challenge oceniane są przez sędziów, którzy na co dzień pracują w branży piwnej. Na ocenę piw składają się wygląd, aromat i smak, a o przyznaniu medalu ostatecznie decyduje jury.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail