XII Festiwal Kuchni Greckiej
 


XII Festiwal Kuchni Greckiej

2017-03-20

Wydrzenie to jest jest cyklicznym projektem, opracowanym i wdrożonym przez Teo Vafidisa, Greka z pochodzenia, z zawodu eksperta i doradcę kulinarnego, z pasji – Ambasadora Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce, honorowego członka Chef’s Club Grecji, oraz przedstawiciela Poland Branch Office Chef’s Club of Greece.

a1

Nad tegoroczną edycją Festiwalu patronat objęła „Restauracja”. Idea zorganizowania Festiwalu Kuchni Greckiej zrodziła się z chęci przybliżenia i propagowania w Polsce tradycji kuchni greckiej. Projekt jest skierowany zarówno do hotelarzy, restauratorów, szefów kuchni, kucharzy, jak i do konsumentów. Jak co roku ekipy kucharzy z całej Polski pod „fachowym okiem” międzynarodowego profesjonalnego jury przygotowują autorskie dania z wykorzystaniem wskazanych w regulaminie, oraz oryginalnych greckich produktów. Konkurs ten należy do najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych w Polsce. Towarzyszą mu niezapomniane atrakcje takie, jak pokazy sztuki kulinarnej z całego świata, prezentacje firm i smakowite degustacje dla wszystkich odwiedzających. Festiwal odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku w godzinach 10:00 - 17:00 na XXI Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro w Warszawie.

a2

Więcej szczegółów na stronie: www.vafidis.pl


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail