Restauracje Hoteli Diament coraz bliżej klientów
 


Restauracje Hoteli Diament coraz bliżej klientów

2017-03-31

W nadchodzący weekend (1-2 kwietnia) Restauracja Vacanza działająca w Hotelu Diament Vacanza w Siemianowicach Śląskich zaprasza na promocję wiosennego menu. Każdy, kto w tym czasie ją odwiedzi, będzie mógł skosztować dań z nowej karty w niecodziennej – bo takiej, jaką sam zaproponuje – cenie.

Restauracja Vacanza zlokalizowana przy ulicy Olimpijskiej 4 w Siemianowicach Śląskich zaprasza na promocję wiosennej karty menu. Każdy, kto w dniach 1-2 kwietnia odwiedzi progi Vacanzy, będzie mógł zasmakować dań w cenie, jaką zaproponuje wedle własnego uznania. Goście restauracji poproszeni zostaną o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest zebranie opinii na temat wypróbowanych pozycji nowego menu. – Promocja „przyjdź, zjedz, oceń i zapłać ile chcesz” jest niezwykle atrakcyjna dla klientów restauracji, a jej powtarzanie gwarantuje, że informacja o niestandardowej akcji docierać będzie do coraz szerszego grona osób. Możliwość swobodnego decydowania o tym, ile zapłacić za danie obniża, a nawet eliminuje w świadomości klientów obawę, że produkt nie jest wart ustalonej przez lokal ceny, a nam, restauratorom, pozwala dostosować cennik do wymagań i oczekiwań gości. Dla obu stron promocja nie jest „przyjdź, zjedz, oceń i zapłać ile chcesz” typową umową sprzedaży, a przyjazną wymianą informacji, która pokazuje, że postrzeganie wartości i wrażliwość na cenę może się znacznie różnić wśród klientów, z czego można wyciągnąć niezwykle cenne wnioski – mówi Marcin Budniok, Dyrektor Hotelu Diament Vacanza i Restauracji Vacanza w Siemianowicach Śląskich. System płatności „zapłać ile chcesz”, znany jako „Pay What You Want” (PWYW) zyskuje coraz szersze zastosowanie w rozmaitych dziedzinach działalności gospodarczej, m.in. w placówkach kultury, działalności artystów, aktywnościach organizacji charytatywnych, przy internetowej sprzedaży muzyki i oprogramowania, a także w sieciach restauracyjnych. W nowym menu Restauracji Vacanza goście znajdą m.in. pierś z kaczki confit z ciapkapustą, udko z gęsi serwowane z grzybowym pęczotto, małże świętego Jakuba z masłem czosnkowym i szynką schwarzwaldzką, pikantną zupę z soczewicą, ciecierzycą i kawałkami kurczaka, czy ciasto szpinakowe z sorbetem pomarańczowym i sosem owocowym.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail