Nowy numer „Restauracji” niebawem w sprzedaży
 
Nowy numer „Restauracji” niebawem w sprzedaży

2017-04-04

W marcowo-kwietniowym wydaniu naszego dwumiesięcznika piszemy m.in. o wadze zdjęć w biznesie restauracyjnym i realiach w których odbywa się kształcenie gastronomiczne w Polsce, rozmawiamy też o etosie zawodu kelnera z Romanem Modzelewskim, właścicielem kultowych już Przekąsek u Romana.

rs 2017 03b 05

Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego numeru w bieżącym wydaniu „Restauracji” serwujemy także zwiększoną dawkę tekstów narzędziowych. I tak Radosław Fischbach wyjaśnia w jaki sposób menu engineering wpływa na prawidłowe funkcjonowanie lokalu gastronomicznego. Z kolei Filip Klimaszewski radzi co zrobić by zdjęciami potraw i wnętrz restauracji przykuć uwagę odbiorców. Dorota Bielkowicz porusza ważne kwestie dotyczące dostępności, a raczej jej braku obiektów gastronomicznych dla osób niepełnosprawnych. Ponadto nasi eksperci podpowiadają w jaki sposób odpowiednio urządzić zaplecze kuchenne w restauracji. Ten ostatni artykuł szczególnie polecamy osobom debiutującym w biznesie gastronomicznym.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail