Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Nowy numer „Restauracji” niebawem w sprzedaży

2017-04-04

W marcowo-kwietniowym wydaniu naszego dwumiesięcznika piszemy m.in. o wadze zdjęć w biznesie restauracyjnym i realiach w których odbywa się kształcenie gastronomiczne w Polsce, rozmawiamy też o etosie zawodu kelnera z Romanem Modzelewskim, właścicielem kultowych już Przekąsek u Romana.

rs 2017 03b 05

Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego numeru w bieżącym wydaniu „Restauracji” serwujemy także zwiększoną dawkę tekstów narzędziowych. I tak Radosław Fischbach wyjaśnia w jaki sposób menu engineering wpływa na prawidłowe funkcjonowanie lokalu gastronomicznego. Z kolei Filip Klimaszewski radzi co zrobić by zdjęciami potraw i wnętrz restauracji przykuć uwagę odbiorców. Dorota Bielkowicz porusza ważne kwestie dotyczące dostępności, a raczej jej braku obiektów gastronomicznych dla osób niepełnosprawnych. Ponadto nasi eksperci podpowiadają w jaki sposób odpowiednio urządzić zaplecze kuchenne w restauracji. Ten ostatni artykuł szczególnie polecamy osobom debiutującym w biznesie gastronomicznym.


Polecamy
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne