Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Raport z Rynku HoReCa – Katalog Dostawców

2017-04-04

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, swoją premierę będzie miał „Raport z Rynku Horeca 2017 – Katalog Dostawców”, najnowsza publikacja przygotowana przez redakcje czasopism „Hotelarz” i „Restauracja”. Wszyscy prenumeratorzy tych tytułów otrzymają publikację wraz z kolejnymi wydaniami czasopism.

rs 2017 03b 06

Wewnątrz na 100 stronach m.in. o stanie posiadania i planach inwestycyjnych 30 największych sieci i operatorów na rynku, najważniejsze trendy w hotelarstwie i gastronomii, o zasadach wyposażania kuchni i restauracji, menu engineeringu i śniadaniach w hotelu.

A także wygodny spis teleadresowy czołowych producentów i dostawców rozwiązań i usług dla hoteli i restauracji.


Polecamy
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne