Starbucks nie zwalnia tempa
 


Starbucks nie zwalnia tempa

2017-04-10

Kilka miesięcy temu w Krakowie została otwarta największa kawiarnia Starbucks w Polsce. Okazuje się jednak, że mieszkańcy i turyści wciąż mają apetyt na więcej. Dlatego w ostatnią sobotę uruchomiona została siódma kawiarnia Starbucks w stolicy Małopolski. Nowy lokal mieści się przy ulicy Floriańskiej 17, w samym sercu Starego Miasta.

Kraków to strategiczne miejsce dla rozwoju marki Starbucks w Polsce. Otwarcie największej kawiarni właśnie w stolicy Małopolski spotkało się kilka miesięcy temu z ciepłym przyjęciem i udowodniło, jak duży jest jeszcze potencjał do powstania kolejnych lokali w tym mieście. - Krótki czas oddzielający powstanie naszej największej kawiarni w Polsce od uruchomienia siódmego już lokalu Starbucks w tym mieście pokazuje, jak wielu mamy fanów wśród mieszkańców i turystów Krakowa, ceniących dobrej jakości kawę. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom otwieramy kolejny lokal w centralnym miejscu na mapie Starego Miasta, przy ulicy Floriańskiej - mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks.

Na powierzchni liczącej 165 metrów znajduje się 60 miejsc siedzących, idealnych zarówno dla turystów, którzy będą mieli ochotę odpocząć podczas zwiedzania, jak i osób wstępujących po swoją ulubioną kawę w drodze do pracy. Kawiarnia będzie otwarta od 7 do 22 od poniedziałku do soboty, a w niedziele od 8 do 21. Godziny te pozwolą na skosztowanie naszej kawy zarówno tym, którzy rozpoczynają dzień pracy jak i tym, którzy potrzebują dawki energii, aby móc dalej podziwiać uroki Krakowa.

 

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail