Nagroda dla polskiej książki z przepisami na Thermomix
 

 
Nagroda dla polskiej książki z przepisami na Thermomix

2017-04-13

Jury Gourmand World Cookbook Awards – najbardziej prestiżowej nagrody dla literatury kulinarnej - uznało książkę „Dobry smak na każdym poziomie” za najlepszą w Polsce w kategorii Korporacyjna książka kucharska.

 

Tym samym książka z przepisami na Thermomix® przeszła do kolejnego etapu i powalczy ze zwycięzcami z innych krajów, w tej kategorii, o tytuł najlepszej na świecie. - Firma Vorwerk® – producent urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® - może pochwalić się światowej klasy programem wydawniczym. Doskonałym tego przykładem jest polska książka kucharska „Dobry smak na każdym poziomie”, której przepisy świetnie wkomponowują się w zwyczaje kulinarne charakterystyczne dla tego kraju – stwierdza Edouard Cointreau, przewodniczący jury Gourmand Awards. Książka kucharska „Dobry smak na każdym poziomie” to zbiór kilkudziesięciu, niezwykłych przepisów, które w mgnieniu oka wykonać można z pomocą urządzenia Thermomix®.

 

Gourmand World Cookbook Awards jest prestiżową, określaną przez wielu dziennikarzy „kulinarnym Oskarem”, nagrodą w dziedzinie literatury kulinarnej. Jury, przyznawanej od 1995 roku nagrody, co roku wyróżnia w kilkunastu kategoriach publikacje kulinarne – drukowane, cyfrowe, a także w kategorii programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej. W poszczególnych kategoriach co roku konkurują publikacje z kilkuset krajów z całego świata. O tym, czy polska książka kulinarna z przepisami na urządzenie Thermomix® „Dobry smak na każdym poziomie” otrzyma także tytuł najlepszej na świecie korporacyjnej książki kucharskiej dowiemy się podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród Gourmand World Cookbook Awards, która odbędzie się 27 i 28 maja 2017 roku w Yantai w Chinach.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail