Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Nagroda dla polskiej książki z przepisami na Thermomix

2017-04-13

Jury Gourmand World Cookbook Awards – najbardziej prestiżowej nagrody dla literatury kulinarnej - uznało książkę „Dobry smak na każdym poziomie” za najlepszą w Polsce w kategorii Korporacyjna książka kucharska.

 

Tym samym książka z przepisami na Thermomix® przeszła do kolejnego etapu i powalczy ze zwycięzcami z innych krajów, w tej kategorii, o tytuł najlepszej na świecie. - Firma Vorwerk® – producent urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix® - może pochwalić się światowej klasy programem wydawniczym. Doskonałym tego przykładem jest polska książka kucharska „Dobry smak na każdym poziomie”, której przepisy świetnie wkomponowują się w zwyczaje kulinarne charakterystyczne dla tego kraju – stwierdza Edouard Cointreau, przewodniczący jury Gourmand Awards. Książka kucharska „Dobry smak na każdym poziomie” to zbiór kilkudziesięciu, niezwykłych przepisów, które w mgnieniu oka wykonać można z pomocą urządzenia Thermomix®.

 

Gourmand World Cookbook Awards jest prestiżową, określaną przez wielu dziennikarzy „kulinarnym Oskarem”, nagrodą w dziedzinie literatury kulinarnej. Jury, przyznawanej od 1995 roku nagrody, co roku wyróżnia w kilkunastu kategoriach publikacje kulinarne – drukowane, cyfrowe, a także w kategorii programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej. W poszczególnych kategoriach co roku konkurują publikacje z kilkuset krajów z całego świata. O tym, czy polska książka kulinarna z przepisami na urządzenie Thermomix® „Dobry smak na każdym poziomie” otrzyma także tytuł najlepszej na świecie korporacyjnej książki kucharskiej dowiemy się podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród Gourmand World Cookbook Awards, która odbędzie się 27 i 28 maja 2017 roku w Yantai w Chinach.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne