Restauracje pod złotymi łukami po raz kolejny umilają poranki
 

 
Restauracje pod złotymi łukami po raz kolejny umilają poranki

2017-05-15

15 maja do restauracji sieci McDonald’s powróciła akcja częstowania darmową kawą. Przez tydzień wszyscy goście zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą z ziaren 100% Arabiki. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 oraz w sobotę i niedzielę do godziny 11:00.

To dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów kawy. Wystartowała kolejna odsłona akcji McDonald’s „Poczęstuj się poranną kawą”. Przez tydzień od 15 do 21 maja w lokalach sieci na terenie całej Polski można otrzymać kubek kawy przygotowanej ze świeżo mielonych ziaren Arabiki, której aromat i smak jest doceniany na całym świecie. Do wyboru są trzy warianty małych kaw: tradycyjna mała czarna, delikatna kawa z mlekiem oraz cappuccino. Wszystkie kawy przygotowywane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można delektować się nimi w drodze do szkoły, pracy czy też korzystając z uroków wiosennej pogody. Kawa o poranku to idealny sposób na pyszne rozpoczęcie dnia oraz nabranie energii do działania. Co ważne, żeby otrzymać kawę, nie jest konieczne dokonanie jakiegokolwiek innego zakupu. Czas trwania akcji to 7 dni.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail