Dwa razy więcej smaków w Gelato Festival 2017
 
Dwa razy więcej smaków w Gelato Festival 2017

2017-06-19

„Profumi di Sicilia”, „Vanilla Bean – lody waniliowe z bezą”, „Raspberry Provocation”, „Biała czekolada z mascarpone przekładana sosem malinowym” to tylko niektóre z wybranych, wykwintnych smaków biorących udział w lodowym turnieju w Warszawie.

Trzy fantastyczne dni na Placu przy Torwarze - jednym z eventowych symboli stolicy, pozwolą zakochać się w słodkościach najbardziej lubianych na świecie: we włoskich lodach. Gelato Festiwal Europa przyjeżdża do Polski ze swoimi mitycznymi food truckami. Najbardziej radosny festiwal gastronomiczny na kółkach, który objeżdża Europę już od 7 lat przyciągając zawsze tłumy łasuchów, zatrzyma się także w Warszawie od 23 do 25 czerwca 2017 r. Na swojej tegorocznej trasie podbił już serca i podniebienia mieszkańców Florencji, Rzymu, Turynu, Mediolanu, Londynu. Po Warszawie będzie Hamburg i Europejski Finał we Florencji ... a później Ameryka.

Gelato Festival 2017 to także wiele nowości: podwoiła się liczba Mistrzów lodziarskich gotowych walczyć o tytuł Najlepszego Smaku europejskiego ze swoim nowym przepisem, stworzonym specjalnie na tę okazję. Konkursy, rozrywki, degustacje, ciekawostki i niespodzianki (bilet upoważnia do spróbowania 16 smaków konkursowych, 10 specjalnych smaków sponsorskich oraz 6 koktajli). Wydarzenie wspierają partnerzy strategiczni: Carpigiani, Carpigiani Gelato University i SIGEP.Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail