Znamy dziesiątego finalistę Kulinarnego Pucharu Polski 2017
 


Znamy dziesiątego finalistę Kulinarnego Pucharu Polski 2017

2017-07-14

Werdykt zapadł na rynku w Narolu, gdzie odbył się kolejny konkurs nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski – Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro.

Do konkursu zostało zakwalifikowanych 9 drużyn. Każda z nich miała za zadanie przygotować danie główne z „pstrąga roztoczańskiego”  z użyciem oleju „Świątecznego Roztoczańskiego” (rzepakowego) oraz deser z truskawek odmiany „sengana” z dodatkiem sera twarogowego „ricotta zwykła” i miodu wielokwiatowego z rodzimej pasieki. Najlepsze, zdaniem Jury, dania przygotowała ekipa z Hotelu Blue Diamond: Grzegorz Adamarek, który wystąpił w duecie z Michałem Łakomym. Zwycięzca oprócz cennych nagród otrzymał również nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2017. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Patryk Stanewicz i Józef Pojasek z Hotelu Teodorka oraz Marcin Ćwik i Piotr Benedykt z Hotelu Puro. Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro to dziewiąty z dziesięciu konkursów nominowanych do tegorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski. W finale, który odbędzie się w dn. 26-27 września, podczas targów Polagra Gastro, udział wezmą również zwycięzcy KPP 2016: Paweł Salamon i Maciej Pisarek.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail