Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Pyszne.pl uruchamia funkcję Pickup - odbiór własny

2017-07-20

Serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl wprowadza kolejną funkcję. Po darmowej sieci własnych dostaw i możliwości płacenia bitcoinami udostępnia opcję własnego odbioru jedzenia z restauracji. Zamówić z dostawą czy odebrać z restauracji samodzielnie? Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce uruchamia funkcję oferującą jeszcze większą elastyczność dla użytkowników mobilnej wersji serwisu.

Opcja Pickup dostępna jest w aplikacjach na Androida i iOS. - W naszym serwisie można wygodnie wyszukać pobliskie restauracje z każdej półki cenowej. Współpracujemy już z ponad 5 tysiącami lokali, z czego około 850 w samej Warszawie. W Pyszne.pl w parze z różnorodnością oferowanych dań idzie też funkcjonalność. Słuchamy naszych klientów, dopasowujemy się do ich stylu życia i dodajemy możliwości, które mogą skrócić ich drogę do upragnionego posiłku - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający. Odsetek zamówień w Polsce inicjowanych w kanałach mobile zwiększa się. Dzięki funkcji Pickup można teraz złożyć zamówienie jadąc na przykład z pracy do domu i odebrać je w restauracji po drodze. Po wejściu w opcję „Odbiór” użytkownik zobaczy na mapie swoje ulubione restauracje, w których może odebrać jedzenie. - Części osób najwygodniej jest otrzymać jedzenie dostarczone bezpośrednio do drzwi. Jednak dla innych wygoda może oznaczać coś zupełnie innego: mniej ograniczeń czasu i miejsca, gdy już w drodze do domu mogą zamówić jedzenie przez aplikację, zapłacić i odebrać dania w restauracji, obok której będą przechodzili - wyjaśnia Krupicz. Pyszne.pl, jako lider rynku, nieustannie stawia sobie ambitne cele.

Rozwija sieć własnych dostaw, włączając do oferty lubiane przez klientów lokale, które nie realizują dostaw we własnym zakresie. Dąży również do tego, aby za dwa lata połowa wszystkich dostaw jedzenia w Polsce była przyjazna środowisku. Oprócz tego, że kurierzy Pyszne.pl korzystają wyłącznie z rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, serwis proponuje także 5 tysiącom współpracujących restauracji opłacalne możliwości przejścia na przyjazne środowisku pojazdy, takie jak e-bikes czy e-scooters. - Nie ograniczamy naszej perspektywy tylko do udoskonalania serwisu i wprowadzania nowych funkcjonalności. Zależy nam także na spełnieniu dalej idących oczekiwań naszych klientów, dlatego proponujemy rozwiązania pomagające chronić środowisko - podsumowuje Arkadiusz Krupicz.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne