KFC wymienia truskawkę na shake'a
 


KFC wymienia truskawkę na shake'a

2017-07-24

W KFC Shakes Deluxe znaleźć można prawdziwe owoce z polskich upraw, by cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Ci którzy jeszcze nie próbowali soczystych, kremowych shake’ów, w poniedziałek 24 lipca, w restauracjach KFC będą mogli odebrać shake’a za truskawkę!

KFC zaprasza wszystkich wielbicieli truskawek na wyjątkową promocję. W poniedziałek 24 lipca, między godziną 12.00 a 15.00, w każdej restauracji, która oferuje Shakes Deluxe, 50 pierwszych osób otrzyma wyjątkowego, małego shake’a o smaku truskawkowym! Wystarczy przynieść ze sobą truskawkę i wymienić ją na kremowy przysmak. Promocja obowiązuje w dniu 24.07.2017 w godzinach 12.00 – 15.00, we wszystkich restauracjach KFC oferujących Shakes Deluxe. W każdej z tych restauracji, pierwsze 50 osób, które pojawi się w lokalu w wyznaczonych godzinach, będzie mogło wymienić truskawkę na małego shake’a o smaku truskawkowym. Oferta jest limitowana, o dostępność produktu należy zapytać obsługę lokalu.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail