15 lat we włoskim stylu
 


15 lat we włoskim stylu

2017-07-31

Marka Segafredo Zanetti obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia obecności w naszym kraju. Od 2002 roku firma promuje nad Wisłą zarówno espresso najwyższej jakości, jak i ideały włoskiego stylu życia.

rs 2017 06am 05

Charakter polskiej obecności Segafredo Zanetti doskonale odzwierciedla motto marki: „Tylko z prawdziwej pasji rodzi się prawdziwa kawa”. Już od półtorej dekady zespół zafascynowany włoską sztuką przyrządzania i smakowania kawy popularyzuje w naszym kraju związane z nią wartości. Firma z sukcesami promuje najwyższej jakości produkty, wpisujące się w nurt slow food. Oferowane kawy organiczne, mieszanki single origin oraz herbaty liściaste trafiają w gusta koneserów, pozostając jednocześnie dostępne wszystkim osobom zainteresowanym poszerzeniem swoich smakowych horyzontów.

Działalność ta wpisuje się w szerszy kontekst misji wyznaczonej przez notowaną na włoskiej giełdzie papierów wartościowych spółkę-matkę: Massimo Zanetti Beverage Group. Międzynarodowy koncern, będący światowym liderem produkcji espresso, sprawuje kontrolę nad procesem produkcji kawy, począwszy od selekcji i nabywania surowców, przez proces palenia, aż po logistykę oraz nadzór nad kanałami dystrybucji i działaniami marketingowymi. Propaguje przy tym zdrowy i aktywny tryb życia. Na przestrzeni lat marka Segafredo Zanetti angażowała się w liczne działania sponsorskie w sporcie: od koszykówki po Formułę 1. Dziś kładzie nacisk na współpracę z drużynę kolarską Trek-Segafredo, promując zarówno samą jazdę na rowerze, jak i zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail