Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Food truck kampanii „Polska Smakuje Jakością” na XI Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu

2017-08-10

Festiwal Dobrego Smaku odbywa się w Poznaniu już po raz jedenasty i potrwa 4 dni (11-15 sierpnia). Na poznańskim Starym Rynku staną setki festiwalowych kramów z prawie całej Polski oraz zagranicy. Oprócz serów z Wielkopolski, Kaszub czy Podhala, nalewek z Kampinosu i Lubelszczyzny, ryb z Pomorza i Mazur będą również chleby z Wileńszczyzny, belgijskie piwa trapistów oraz wina z winnic Francji, Włoch, Węgier, Rumunii, Słowenii, Austrii czy Niemiec.


Odbędą się również warsztaty kulinarne, spotkania z gwiazdami kuchni, laboratoria smaku, tematyczne kolacje, projekcje filmowe oraz koncerty. Festiwal Dobrego Smaku po raz kolejny został rekomendowany jako jedno z najbardziej interesujących wydarzeń kulinarnych w Polsce przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault & Millau. Nie mogło tam zabraknąć food trucka kampanii „Polska Smakuje Jakością”, który ponownie zawita do Poznania. Jurek Sobieniak, kucharz i ambasador Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP będzie częstował kanapkami stworzonymi na bazie mięsa i wędlin wieprzowych certyfikowanych w tym systemie. Degustować będzie można cztery typy - Maczankę Kreolską, Warszawskiego Cwaniaka, Polski Kawior i Drugie Śniadanie.„Polska Smakuje Jakością” to kampania edukacyjno – informacyjna realizowana przez UPEMI i finansowana z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, prezentująca Polakom doskonałą jakość mięsa i wędlin wytwarzanych w Systemie QAFP. Informując o korzyściach płynących ze stosowania Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP przez producentów zwracamy uwagę na to, że jakość QAFP tworzona jest przez wszystkich uczestników łańcucha produkcji z najwyższą dbałością o szczegóły.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne