Food truck kampanii „Polska Smakuje Jakością” na XI Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu
 


Food truck kampanii „Polska Smakuje Jakością” na XI Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu

2017-08-10

Festiwal Dobrego Smaku odbywa się w Poznaniu już po raz jedenasty i potrwa 4 dni (11-15 sierpnia). Na poznańskim Starym Rynku staną setki festiwalowych kramów z prawie całej Polski oraz zagranicy. Oprócz serów z Wielkopolski, Kaszub czy Podhala, nalewek z Kampinosu i Lubelszczyzny, ryb z Pomorza i Mazur będą również chleby z Wileńszczyzny, belgijskie piwa trapistów oraz wina z winnic Francji, Włoch, Węgier, Rumunii, Słowenii, Austrii czy Niemiec.


Odbędą się również warsztaty kulinarne, spotkania z gwiazdami kuchni, laboratoria smaku, tematyczne kolacje, projekcje filmowe oraz koncerty. Festiwal Dobrego Smaku po raz kolejny został rekomendowany jako jedno z najbardziej interesujących wydarzeń kulinarnych w Polsce przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault & Millau. Nie mogło tam zabraknąć food trucka kampanii „Polska Smakuje Jakością”, który ponownie zawita do Poznania. Jurek Sobieniak, kucharz i ambasador Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP będzie częstował kanapkami stworzonymi na bazie mięsa i wędlin wieprzowych certyfikowanych w tym systemie. Degustować będzie można cztery typy - Maczankę Kreolską, Warszawskiego Cwaniaka, Polski Kawior i Drugie Śniadanie.„Polska Smakuje Jakością” to kampania edukacyjno – informacyjna realizowana przez UPEMI i finansowana z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, prezentująca Polakom doskonałą jakość mięsa i wędlin wytwarzanych w Systemie QAFP. Informując o korzyściach płynących ze stosowania Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP przez producentów zwracamy uwagę na to, że jakość QAFP tworzona jest przez wszystkich uczestników łańcucha produkcji z najwyższą dbałością o szczegóły.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail