Finał kampanii „Polska Smakuje Jakością”
 


Finał kampanii „Polska Smakuje Jakością”

2017-09-01

Wakacje powoli zbliżają się do końca a z nimi sezon food truckowy. W niedzielę 3 września food truck kampanii „Polska Smakuje Jakością” ostatni raz pojawi się na Targu Śniadaniowym w Warszawie na Mokotowie.

ht 2017 08aq 47

Odwiedziny na Targu Śniadaniowym to dla wielu mieszkańców Warszawy stały element weekendu. Spotykają się tutaj ze znajomymi, przychodzą całymi rodzinami spróbować nowości kulinarnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – miłośnicy tradycyjnych potraw ulubione smaki, odkrywcy dania kuchni egzotycznych. Najważniejsze, że wszystko jest przygotowane z wysokiej jakości produktów, co stało się znakiem firmowym Targu. Jeśli ktoś jeszcze nie spróbował potraw serwowanych przez Jurka Sobieniaka, to można to nadrobić w nadchodzący weekend.

Niedzielny Targ Śniadaniowy zamyka cykl 10 eventów, w których uczestniczył food truck. Odbywały się one w całej Polsce i miały różnorodny charakter. Były to imprezy sportowe, festiwale jedzenia, zloty starych samochodów itp. Wszędzie był witany entuzjastycznie, dorobił się nawet sporego grona fanów. Kanapki stworzone i rozdawane przez Jurka Sobieniaka, kucharza i ambasadora Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, rozchodziły się w mgnieniu oka. Miały wdzięczne nazwy – Maczanka Kreolska, Warszawski Cwaniak, Polski Kawior, Krakowskim Targiem czy Drugie Śniadanie.


Przygotowane były na bazie mięsa i wędlin wieprzowych QAFP, certyfikowanych w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności. QAFP to system, który wspiera polskich hodowców i producentów oraz polskie produkty, gwarantując konsumentom bardzo wysoką jakość wyrobów. Obejmuje on wszystkie ogniwa łańcucha produkcyjnego, począwszy od hodowli, żywienia zwierząt i warunków ich chowu, poprzez ubój, przetwórstwo, pakowanie, a na magazynowaniu i sprzedaży kończąc. Bardzo ważnym elementem w całym procesie jest hodowla i dobrostan zwierząt, gdyż ma to bezpośredni wpływ na jakość mięsa. Dzięki przestrzeganiu restrykcyjnych wymagań na każdym etapie certyfikowane mięso ma odpowiednią zawartość tłuszczu, odpowiednie PH oraz jest pozbawione wad genetycznych. A certyfikowane wędliny są kruche i delikatne, maja naturalny smak i aromat, wysoką zawartość mięsa.

„Polska Smakuje Jakością” to kampania edukacyjno – informacyjna realizowana przez UPEMI i finansowana z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, prezentująca Polakom doskonałą jakość mięsa i wędlin wytwarzanych w Systemie QAFP. Informując o korzyściach płynących ze stosowania Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP przez producentów zwracamy uwagę na to, że jakość QAFP tworzona jest przez wszystkich uczestników łańcucha produkcji z najwyższą dbałością o szczegóły.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail