Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Max Premium Burgers debiutuje w Polsce

2017-09-01

Pierwszego września 2017 r., szwedzka sieć restauracji Max Premium Burgers otworzyła swój pierwszy lokal w Polsce. Smak oraz jakość dań ocenią mieszkańcy i turyści we Wrocławiu.

ht 2017 08aq 02

Na premierze polskiego menu Maxa pojawili się goście specjalni: Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers, a także znany YouTuber – Blowek. Cieszymy się, że możemy otworzyć pierwszą polską restaurację właśnie we Wrocławiu. W planach mamy już kolejne, a w następnych latach chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć, by w ciągu dekady mieć w Polsce przynajmniej 200 restauracji – komentuje Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers. Lokal skandynawskiej sieci znajdujący się na parterze wrocławskiej Galerii Dominikańskiej został otwarty o godzinie 9:30. Na wszystkich gości czekały burgery, dodatki i desery, a także specjalnie przygotowana z tej okazji oferta: zestaw Frisco, w którego skład wchodzi kultowy burger Frisco, chrupiące frytki ze skórką Crispy fries oraz wybrany napój, będzie dostępny w cenie 12,95 zł (cena regularna 18,95 zł). Oferta będzie ważna tylko do 17 września.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne