Jubileuszowa edycja prestiżowych latynoamerykańskich targów gastronomicznych
 


Jubileuszowa edycja prestiżowych latynoamerykańskich targów gastronomicznych

2017-09-10

Mistura, najważniejsze wydarzenie gastronomiczne w Ameryce Łacińskiej, obchodzić będzie w tym roku swoją dziesiątą rocznicę. Wydarzenie to przyciąga co roku blisko 400 tysięcy odwiedzających i gromadzi najważniejszych aktorów przemysłu gastronomicznego z wielu regionów Peru, między innymi drobnych rolników, tradycyjnych rybaków, producentów żywności i napojów, kucharzy i restauratorów.

Targi odbędą się w dniach 26 października – 5 listopada 2017 w nowej siedzibie: centrum historycznym Rímac, kolebce wielowiekowej tradycji i miejscu narodzin nurtu kriolskiego w muzyce i gastronomii. Dzielnica Rímac reprezentuje różnorodność i integrację państwa ze względu na swoje prekolumbijskie korzenie, późniejszą obecność Hiszpanów oraz istotny wpływ społeczności afroperuwiańskiej oraz migrantów z różnych regionów Peru. Tematem przewodnim Mistura 2017 będzie zdrowe odżywianie. Z okazji tegorocznej edycji odnowiona zostanie oferta gastronomiczna, na której zaprezentowane zostaną nowe trendy oraz tradycyjne kuchnie, między innymi bary ceviche, gastronomia uliczna, restauracje ze zdrową żywnością, innowacyjne bary oraz furgonetki-bufety. Mistura, najważniejsze wydarzenie gastronomiczne w Ameryce Łacińskiej, obchodzić będzie w tym roku swoją dziesiątą rocznicę. Wydarzenie to przyciąga co roku blisko 400 tysięcy odwiedzających i gromadzi najważniejszych aktorów przemysłu gastronomicznego z wielu regionów Peru, między innymi drobnych rolników, tradycyjnych rybaków, producentów żywności i napojów, kucharzy i restauratorów. Targi odbędą się w dniach 26 października – 5 listopada 2017 w nowej siedzibie: centrum historycznym Rímac, kolebce wielowiekowej tradycji i miejscu narodzin nurtu kriolskiego w muzyce i gastronomii. Dzielnica Rímac reprezentuje różnorodność i integrację państwa ze względu na swoje prekolumbijskie korzenie, późniejszą obecność Hiszpanów oraz istotny wpływ społeczności afroperuwiańskiej oraz migrantów z różnych regionów Peru. Tematem przewodnim Mistura 2017 będzie zdrowe odżywianie. Z okazji tegorocznej edycji odnowiona zostanie oferta gastronomiczna, na której zaprezentowane zostaną nowe trendy oraz tradycyjne kuchnie, między innymi bary ceviche, gastronomia uliczna, restauracje ze zdrową żywnością, innowacyjne bary oraz furgonetki-bufety.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail