Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Jubileuszowa edycja prestiżowych latynoamerykańskich targów gastronomicznych

2017-09-10

Mistura, najważniejsze wydarzenie gastronomiczne w Ameryce Łacińskiej, obchodzić będzie w tym roku swoją dziesiątą rocznicę. Wydarzenie to przyciąga co roku blisko 400 tysięcy odwiedzających i gromadzi najważniejszych aktorów przemysłu gastronomicznego z wielu regionów Peru, między innymi drobnych rolników, tradycyjnych rybaków, producentów żywności i napojów, kucharzy i restauratorów.

Targi odbędą się w dniach 26 października – 5 listopada 2017 w nowej siedzibie: centrum historycznym Rímac, kolebce wielowiekowej tradycji i miejscu narodzin nurtu kriolskiego w muzyce i gastronomii. Dzielnica Rímac reprezentuje różnorodność i integrację państwa ze względu na swoje prekolumbijskie korzenie, późniejszą obecność Hiszpanów oraz istotny wpływ społeczności afroperuwiańskiej oraz migrantów z różnych regionów Peru. Tematem przewodnim Mistura 2017 będzie zdrowe odżywianie. Z okazji tegorocznej edycji odnowiona zostanie oferta gastronomiczna, na której zaprezentowane zostaną nowe trendy oraz tradycyjne kuchnie, między innymi bary ceviche, gastronomia uliczna, restauracje ze zdrową żywnością, innowacyjne bary oraz furgonetki-bufety. Mistura, najważniejsze wydarzenie gastronomiczne w Ameryce Łacińskiej, obchodzić będzie w tym roku swoją dziesiątą rocznicę. Wydarzenie to przyciąga co roku blisko 400 tysięcy odwiedzających i gromadzi najważniejszych aktorów przemysłu gastronomicznego z wielu regionów Peru, między innymi drobnych rolników, tradycyjnych rybaków, producentów żywności i napojów, kucharzy i restauratorów. Targi odbędą się w dniach 26 października – 5 listopada 2017 w nowej siedzibie: centrum historycznym Rímac, kolebce wielowiekowej tradycji i miejscu narodzin nurtu kriolskiego w muzyce i gastronomii. Dzielnica Rímac reprezentuje różnorodność i integrację państwa ze względu na swoje prekolumbijskie korzenie, późniejszą obecność Hiszpanów oraz istotny wpływ społeczności afroperuwiańskiej oraz migrantów z różnych regionów Peru. Tematem przewodnim Mistura 2017 będzie zdrowe odżywianie. Z okazji tegorocznej edycji odnowiona zostanie oferta gastronomiczna, na której zaprezentowane zostaną nowe trendy oraz tradycyjne kuchnie, między innymi bary ceviche, gastronomia uliczna, restauracje ze zdrową żywnością, innowacyjne bary oraz furgonetki-bufety.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne