Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Jesienne degustacje win z Tejo

2017-10-02

26 października w Warszawie obędzie wielkie święto win portugalskich, czyli 3. edycja Wines of Portugal Grand Tasting, a w listopadzie wina z Tejo pojawią się na Targach ENOEXPO 2017 w Krakowie.

Zanim odbędą się prezentacje w Polsce, grupa importerów i przedstawicieli mediów odwiedzi region TEJO, żeby spotkać się z enologami i właścicielami winnic oraz poznać winiarski potencjał tej części Portugalii. Wyjazd studyjny do Tejo odbywa się regularnie od kilku lat i stanowi ważny element wymiany doświadczeń i poznania wzajemnych potrzeb biznesowych. Jednocześnie widzimy, jak ważne jest to, by pokazać nowe oblicze TEJO, z nowoczesnym zapleczem technologicznym i bogatą wiedzą enologów – zauważa Luis de Castro, prezydent CVR do TEJO, organizacji, która dba o jakość win z regionu i przyznaje im certyfikaty pochodzenia. Wines of Portugal Grand Tasting to cykl degustacji specjalnie wyselekcjonowanych win portugalskich klasy premium, które przez cały rok organizowane są w różnych miastach na całym świecie. Tylko w październiku „wielkie degustacje” będą miały miejsce w Chicago, Nowym Jorku i właśnie w Warszawie. Spotkanie z 20 producentami win z Portugalii odbędzie się 26 października w Pałacu Prymasowskim. Wśród blisko 200 prezentowanych etykiet aż 24 będą z regionu Tejo. Trzy dni z Tejo. Stoisko win z Tejo po raz kolejny pojawi się także na najważniejszej imprezie branżowej w Polsce, czyli Międzynarodowych Targach Winiarskich ENOEXPO w dniach 15-17 listopada. Poza okazją do degustacji kilkunastu win z Tejo, podczas targów odbędzie się także seminarium degustacyjne. Poprowadzi je Andrzej Strzelczyk, dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów, certyfikowany wykładowca WSET i ambasador win z regionu Tejo w Polsce. Seminarium zaplanowane jest na 16 listopada o godz. 12:00.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne