Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


„The Perfect Dish: Asia” z udziałem Anthony’ego Bourdaina na portalu Explore Parts Unknown

2017-10-09

Z okazji premiery dziesiątego sezonu programu „Anthony Bourdain Parts Unknown”, sieć CNN rozpoczęła emisję ośmioczęściowego serialu internetowego pt. „The Perfect Dish: Asia”.

Serial to internetowe przedłużenie popularnego formatu telewizyjnego. Pięciominutowe odcinki prezentują osiem azjatyckich miast i ich kuchnię. Serial można oglądać na portalu Explore Parts Unknown. Kolejne odcinki serialu internetowego będą udostępniane online co tydzień, tuż po telewizyjnej premierze odcinków „Anthony Bourdain Parts Unknown”. Serial internetowy zainspirowany został opinią Bourdaina, że poznawanie tylko jednej dzielnicy Tokio może zająć nawet cały rok. Każdy odcinek serialu będzie otwierał krótki wstęp Bourdaina o prezentowanym mieście, następnie różni korespondenci CNN wybiorą się na poszukiwanie najlepszych dań reprezentujących kuchnię danej metropolii. Osiem miast, które pojawią się w kolejnych wideo z serii to Singapur, Dżakarta, Hongkong, Tajpej, Hanoi, Rangun, Okinawa i Tokio. Serial powstał we współpracy z All Nippon Airways (ANA), największą japońską linia lotnicza, latającą na trasach na całym świecie, w tym oferującą połączenia do ośmiu miast pojawiających się w serialu. Explore Parts Unknown to przewodnik mobilny i online zawierający oryginalne treści, materiały wideo, fotografie i angażujące elementy interaktywne inspirowane programem CNN „Anthony Bourdain Parts Unknown”, który w 2016 r. zdobył nagrodę Emmy. Strona pozwoli użytkownikom odtworzyć podróże Anthony’ego Bourdaina i lepiej poznać ludzi, miejsca oraz historie znane z programu. Explore Parts Unknown powstało dzięki współpracy redakcyjnej między CNN, Anthonym Bourdainem i magazynem internetowym Roads & Kingdoms. Pierwszy odcinek serialu internetowego, poświęcony Singapurowi można obejrzeć tutaj.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne