Spersonalizowana aplikacja UberEATS z nowymi funkcjonalnościami
 


Spersonalizowana aplikacja UberEATS z nowymi funkcjonalnościami

2017-11-10

 Użytkownicy UberEATS w ponad 200 miastach na całym świecie mogą wybierać już z ponad 80 000 restauracji. Aby pomóc im w wyborze odpowiedniego dania w aplikacji pojawią się nowe funkcje, które pozwolą spersonalizować doświadczenie korzystania z UberEATS.

 

Wśród wprowadzanych zmian są:

 

1/ System oceny restauracji

Po pierwszym otwarciu UberEATS, aplikacja rekomenduje restauracje w najbliższej okolicy, wyróżniając te z najszybszym czasem dostawy oraz najpopularniejsze w okolicy, bazując na ocenach, które użytkownicy zostawiają po otrzymaniu swojego zamówienia. Od 8 listopada w aplikacji UberEATS pojawiają się oceny restauracji widoczne dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu użytkownicy UberEATS będą mogli dokonywać jeszcze bardziej świadomych i pewnych wyborów. Restauracje natomiast, dzięki wprowadzonym zmianom, otrzymają szczegółowe opinie od swoich konsumentów, co pozwoli im lepiej podejmować decyzje oraz udoskonalać ofertę, tak by mogły zagwarantować konsumentom najwyższy poziom satysfakcji.

 

2/ W pełni spersonalizowane rekomendacje

Po kilku zamówieniach po wejściu w aplikację bardzo łatwo zauważyć pewne różnice pomiędzy różnymi użytkownikami - inne rekomendacje wyświetlają się miłośnikom pizzy, a inne tym, którzy preferują dania kuchni polskiej. Aplikacja UberEATS dopasowuje się do gustu każdego użytkownika. Od teraz personalizacja wchodzi poziom wyżej - każdy użytkownik otrzyma spersonalizowane rekomendacje dań z menu restauracji, którą wybrał. Oznacza to, że po wybraniu restauracji, na górze pojawi się specjalna sekcja z rekomendowanymi daniami.

 

3/ Stwórz listę swoich „ulubionych”

Połączenie opinii społeczności ze spersonalizowanymi rekomendacjami pozwoli znaleźć potrawy odpowiadające temu, na co akurat mamy ochotę. Jednak nieodłącznym składnikiem jest wkład osobisty każdego użytkownika. Dlatego te restauracje, które najbardziej nam odpowiadają, warto dodać do „ulubionych”, tak aby mieć do nich szybki dostęp od razu po wejściu w aplikację.

Zaczynając od ulubionej pizzerii lub nowego miejsca serwującego poke, po najmodniejszy street food, UberEATS oferuje tysiące opcji kulinarnych na wyciągnięcie ręki niezależnie od okoliczności - użytkownicy aplikacji znajdą w niej rekomendacje dań na wieczór przed telewizorem, piknik w parku z przyjaciółmi czy energetyczny i zdrowy koktajl po treningu.

 

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail