Jesz i masz – wystartowała loteria na PizzaPortal.pl!
 


Jesz i masz – wystartowała loteria na PizzaPortal.pl!

2017-11-24

605 nagród o łącznej wartości ponad 32 tysięcy złotych będzie można wygrać w najbliższych tygodniach, zamawiając dania swojej ulubionej kuchni na PizzaPortal.pl.

20 listopada ruszyła wielka loteria PizzaPortal.pl pod hasłem „Jesz i masz”. 10 tysięcy złotych, cztery iPhone’y 8 i 600 kuponów rabatowych o wartości 10 zł każdy na zamówienia przez PizzaPortal.pl – takie nagrody czekają na uczestników zabawy.  

Co zrobić, by zdobyć szansę na wygranie którejś z nich?

1. W serwisie PizzaPortal.pl w terminie od 20 listopada 2017 roku do 14 stycznia 2018 roku złożyć zamówienie na danie z wybranej restauracji za minimum 30 złotych (nie wlicza się koszt dostawy);
2. Zarejestrować swoje zgłoszenie udziału w loterii na stronie https://pizzaportal.pl/jeszimasz (formularz można wypełnić online lub wydrukować w formie PDF i przesłać wypełniony dokument pod adres organizatora).

Kupony rabatowe na zamówienia przez PizzaPortal.pl będą losowane codziennie, iPhone’a 8 można zdobyć co 2 tygodnie, natomiast nagroda główna – 10 tys. złotych – zostanie wylosowana po zakończeniu loterii, 24 stycznia 2018 roku.

Regulamin loterii PizzaPortal.pl „Jesz i masz” dostępny  jest na stronie: https://pizzaportal.pl/jeszimasz.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail