Nowe lokale zadebiutują w Forum Gdańsk
 

 
Nowe lokale zadebiutują w Forum Gdańsk

2017-12-01

Wraz z otwarciem wielofunkcyjnego kompleksu Forum Gdańsk, który powstaje w samym centrum miasta w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego, w Trójmieście pojawi się wiele marek do tej pory nieobecnych na tym rynku. Na mieszkańców czekają m.in. nowe restauracje i kawiarnie.

Forum Gdańsk to projekt unikalny na skalę europejską – tworzony jest bowiem nowoczesny kompleks handlowy wraz z przyjaznymi przestrzeniami publicznymi, którego oferta będzie odpowiadała na różnorodne potrzeby gości. - Nic więc dziwnego, że zainteresowanie najemców naszą inwestycją jest tak duże, a wiele marek wybrało Forum jako miejsce debiutu na trójmiejskim rynku, lub w samym Gdańsku. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić naszym klientom bogatą, zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę, która jest jednym z wyróżników Forum Gdańsk” – powiedziała Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. „Na kilka miesięcy przed otwarciem kompleks jest skomercjalizowany już w 90%” – dodała Magdalena Gibney. Wśród najemców Forum Gdańsk, którzy zadebiutują w Trójmieście, są lokale gastronomiczne: Bon Apetito, Etno Cafe, GUTY FOOD, La Paryżanka, Mr. Chilli, Pasibus, Va Bene oraz Vapiano.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail