Nowa witryna Sokołów „Z gruntu dobre”
 


Nowa witryna Sokołów „Z gruntu dobre”

2017-12-15

Jesienią tego roku na rynku pojawiły się innowacyjne produkty Sokołowa „Z gruntu dobre”. W związku z rosnącym zainteresowaniem produktami warzywnymi, firma zdecydowała się na uruchomienie dedykowanej strony www.zgruntudobre.com. Znajduje się tam pełna oferta produktowa, opinie ekspertów oraz kulinarne inspiracje.  

„Z gruntu dobre” to najnowsza propozycja Sokołowa dla osób chcących wzbogacić swoją dietę w produkty warzywne. Nowa linia składa się obecnie z trzech warzywnych past oraz dwóch pasztetów i nieustannie trwają prace nad jej rozszerzeniem. W związku z rosnącym zainteresowaniem konsumentów, Sokołów zdecydował się na stworzenie dedykowanej strony – www.zgruntudobre.com.- Od czasu wprowadzenia naszej linii na rynek, zauważyliśmy duże zainteresowanie konsumentów produktami „Z gruntu dobre”. Za pośrednictwem chociażby Facebook’a, dopytywali o składy produktów oraz pomysły na ich kulinarne wykorzystanie. Zaangażowaliśmy więc naszego szefa kuchni oraz dietetyka do wspólnego opracowania przepisów, które każdy z łatwością odtworzy w domu – mówi Marcin Bałanda, Dyrektor ds. PR i Komunikacji w Sokołów S.A. Rogaliki, pierożki, makarony, tortille – możliwości wykorzystania produktów „Z gruntu dobre” jest mnóstwo. Obecnie na stronie można znaleźć przepisy w wersji tekstowej, ale w przyszłości planowane są też filmy, na których przygotowanie posiłków będzie pokazane krok po kroku. Dodatkowe materiały dotyczące linii znajdują się na fanpage’u „Sokołów”.Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail