Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Debic zaprasza na pokaz cukierniczy z Bruno Van Vaerenbergh

2018-03-29

5 kwietnia 2018 roku w Międzynarodowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti w Łodzi odbędą się warsztaty dla cukierników i szefów kuchni z wykorzystaniem bogatej palety produktów marki Debic. Spotkanie poprowadzi Bruno Van Vaerenbergh, doświadczony Doradca Kulinarny w FrieslandCampina, jednej z pięciu największych firm mleczarskich na świecie, do której należy marka Debic.

Część praktyczna warsztatów zostanie poprzedzona wstępem na temat charakterystyki produkcji prezentowanych produktów w oparciu o wieloletnie badania prowadzone przez firmę.
Następnie Bruno Van Vaerenbergh zaprezentuje specyfikę śmietanek i specjalistycznych maseł cukierniczych dostępnych w palecie produktów Debic. Możliwość udziału w wydarzeniu stanowi dla jego uczestników unikalną okazję do wzbogacenia swojej dotychczasowej wiedzy oraz wymianę opinii z profesjonalnym doradcą kulinarnym.- O zaletach naszych produktów nabiałowych możemy opowiadać bez końca – komentuje Olga Andrzejewska, Key Account Manager w FrieslandCampina Polska, producenta marki Debic. Spotkanie jest organizowane po to, aby pokazać, jak faktycznie się na nich pracuje oraz jak sprawdzają się w praktyce. Chcemy uświadomić uczestników wydarzenia, że w przygotowywaniu słodkości, oprócz wiedzy i talentu liczą się także jakościowe składniki, z których one powstają. Tylko takie połączenie umożliwia stworzenia wyrobów stanowiących ucztę dla podniebienia – dodaje Olga Andrzejewska. Warsztaty rozpoczną się o godz. 11.00 w Międzynarodowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti w Łodzi. Więcej informacji na temat marki Debic można znaleźć na www.debic.com/pl, a o szkole Ashanti na www.ashanti.pl.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne