Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Pizza Hut Delivery otwiera pierwszą restaurację w zachodniej części Wrocławia

2018-04-06

Już 9 kwietnia o godzinie 11:00 sieć restauracji Pizza Hut zaprosi mieszkańców Wrocławia na otwarcie pierwszej restauracji Pizza Hut Delivery w zachodniej części miasta. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. Otwarciu towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla gości.


Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Astra, przy ul. Horbaczewskiego 2-4 we Wrocławiu. W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym spośród wszystkich dostępnych smaków (z wyłączeniem pizz promocyjnych). Ponadto, na przybyłych gości będzie czekać powitalny tort oraz kolorowe balony dla najmłodszych. Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Nowoczesny, klimatyzowany lokal, zajmie powierzchnię 94 m2. Ponadto, do użytku Gości zostanie oddany sezonowy ogródek. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 4 km od restauracji. - Odpowiadając na oczekiwania naszych Gości, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników, sieć restauracji Pizza Hut otwiera kolejny lokal Pizza Hut Delivery. Nowy koncept, który doskonale przyjął się na naszym rynku, oferuje dostawę ulubionej pizzy w maksymalnie 30 minut. Tym samym Pizza Hut poszerza zasięg dostaw we Wrocławiu i zwiększa dostępność dla Gości w zachodniej części miasta – mówi Anna Gołojuch, Kierownik Restauracji. Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu: 22 536 36 36, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne