Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Lexus Hybrid Cuisine w Warszawie

2018-04-13

Lexus Hybrid Cuisine to idealne połączenie pasji, designu i omotenashi reprezentowane przez wyjątkowo utalentowanych gości z czterech stron świata, obecnych w Warszawie w dniach 11-13 kwietnia.

Lexus Hybrid Cuisine to siedmiu znakomitych szefów z czterech stron świata, 10* Michelin i TOP rankingu The World’s 50 Best Restaurants. Trzy dni pobytu gości to spotkania z mediami, polskimi szefami kuchni i Open Gourmet - Dzień Otwarty, dla wszystkich ceniących wyjątkową kuchnię. Nie zabraknie degustacji polskich produktów czy odwiedzin najciekawszych adresów restauracyjnych. Podczas branżowego spotkania i przy współuczestnictwie twórców rankingu The World’s 50 Best Restaurants oraz światowych mediów, szefowie rozmawiają o trendach, o tym czy Europa Środkowo-Wschodnia staje się destynacją dla turystyki foodowej, o gorących nazwiskach i konceptach restauracyjnych, o fuzji kultur, współpracy, inspiracjach i nowych pokoleniach szefów.

Dzień Otwarty usatysfakcjonuje najbardziej wymagające podniebienia. Nie było dotychczas w Polsce tylu gwiazdkowych szefów, dostępnych dla szerokiej publiczności. Każdy kto zakupił bilet na Open Gourmet, będzie miał możliwość degustacji 7 dań od siedmiu zaproszonych szefów. A to wszystko w Warszawie, bez konieczności podróżowania do Peru czy Japonii. Jak współpraca to tylko z najlepszymi. Polską kuchnię, jej tradycje i produkty, przybliży kilka doskonale znanych nazwisk. Pod przewodnictwem Roberta Trzópka, szefowie: Justyna Słupska-Kartaczowska, Marcin Popielarz, Jacek Grochowina, Bartek Szymczak i Paweł Pojawa, powitają kulinarnie zaproszone gwiazdy i będą wspólnie pracować nad Gala Dinner i Open Gourmet.

W ramach Lexus Hybrid Cuisine swoje talenty prezentują: Mitsuharu Tsumura (Maido, Lima), Zaiyu Hasegawa (Den, Tokio), Søren Selin (AOC, Kopenhaga), Dani Garcia (Dani Garcia Restaurant, Marbella), Fredrik Berselius (Aska, Nowy Jork), Josean Alija (Nerua, Bilbao) i Jonathan.K Berntsen (Clou, Kopenhaga).


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne