Gastro Meeting - event dla branży gastronomicznej
 
Gastro Meeting - event dla branży gastronomicznej

2018-05-12

Już 29 maja w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton spotkają się restauratorzy z całej Polski, którzy będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i zdobywać cenne kontakty biznesowe w indywidualnych spotkaniach z dostawcami dla sektora gastronomii. Jakimi nowościami zaskoczy nas III edycja konferencji Gastro Meeting?

Gastro Meeting to cykliczna konferencja zrzeszająca całą branżę gastronomiczną. Właściciele i menadżerowie restauracji oraz dostawcy produktów i usług dla branży HoReCa uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, by wymienić się z innymi cennym doświadczeniem, poszerzyć swoją biznesową wiedzę, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe - a to wszystko w ciągu jednego dnia! Konferencja Gastro Meeting przygotowana jest w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać czas - nie tracąc przy tym na wartości merytorycznej spotkania. Potwierdzają to opinie uczestników, którzy merytorykę i organizację poprzedniej edycji konferencji ocenili na 4,75 w 5-cio stopniowej skali. Wyjątkowa formuła wydarzenia bije rekordy popularności i z każdą kolejną edycją przyciąga setki restauratorów, producentów i dystrybutorów związanych z branżą gastronomiczną.

Wiosenną edycję konferencji poprowadzi Katarzyna Selenta - właścicielka firmy Chef Hunters i kolektywu Granice Smaku, a w Loży Ekspertów dbającej o merytorykę spotkania zasiądą: Malka Kafka (Bizneswoman, Restauratorka - założycielka Tel Aviv Urban Food) oraz Jarosław Walczyk (Prezes Fundacji Klub Szefów Kuchni) Organizator zapewnia, że podczas konferencji uczestnicy szybko i w przyjemny sposób zaktualizują biznesową wiedzę i poznają nowe trendy w gastronomii, a wszystko dzięki grywalizacji. - Prezentowane prelekcje to wystąpienia z najwyższej półki - na scenie konferencji pojawią się bowiem osoby, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu Expert Gastro Meeting. To eksperci, doradcy i praktycy branży HoReCa, którzy poruszą ważne dla restauratorów zagadnienia z obszaru sprzedaży, prawa, obsługi klienta czy zarządzania zespołem. Swoje wystąpienie będzie miał także Rafał Pasenik - zwycięzca poprzedniej edycji naszego konkursu - mówi Rafał Krzycki, organizator konferencji Gastro Meeting.

Wszystkie wystąpienia będą krótkie i dynamiczne - mają trwać około 15 minut. Kolejny kwadrans będzie przeznaczony na pytania uczestników i Loży Ekspertów do prelegentów. Oprócz merytorycznych wystąpień na scenie głównej konferencji, w hotelowej przestrzeni będą mieć miejsce części: biznesowa i wystawiennicza. - Równolegle do części merytorycznej odbywać się będzie Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Dla osób lubiących nowości z branży przeznaczyliśmy przestrzeń wystawienniczą, gdzie nie zabraknie firm prezentujących ciekawe rozwiązania dedykowane gastronomii - wyjaśnia Rafał Krzycki.

Punktem kulminacyjnym konferencji będzie wywiad z Gościem Specjalnym - Robertem Sową. Zostaną w nim poruszone przede wszystkim aspekty związane z zarządzaniem w gastronomii, ale nie tylko - po zakończeniu wywiadu każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie znanemu restauratorowi. - To nie koniec niespodzianek! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz mnóstwo merytorycznych atrakcji - m.in. debatę na temat sytuacji na rynku gastronomicznym w Polsce czy prezentację najnowszego raportu dotyczącego dowozów jedzenia. Tego dnia naprawdę warto być z nami! - podsumowuje Rafał Krzycki z Business Speed Dating Poland.

Gastro Meeting - konferencja biznesowa dla właścicieli i menadżerów restauracji
Kiedy? 29 maja 2018r.
Gdzie? Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa
Bilety: www.gastro.bsdpoland.pl/rejestracja
Więcej informacji na temat konferencji wraz z pełnym programem znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: www.gastro.bsdpoland.pl


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail