To co nieoczywiste podczas XI Gali Wine&Food Noble Night
 


To co nieoczywiste podczas XI Gali Wine&Food Noble Night

2018-05-18

Wręcz Nierzeczywiste wrażenia, wręcz Nadprzyrodzone umiejętności szefów, wręcz Ponadczasowa sztuka kulinarna… to niewinne nawiązanie do tryptyka Andrea Malraux poetycko oddaje plan organizatorów tegorocznej Wielkiej Gali WFNN, która ma poruszać klimatem, czarować barwami, niepokoić lustrzanymi odbiciami. To jedynie otoczka Tajemnicy - scenografii i scenariusza, nad którą pracuje sztab specjalistów.

15093670801568

„Oczarowanie, nieoczywistość, zaskoczenie to uczucia, które mają towarzyszyć 1000 gościom Gali Wine&Food Noble Night w tym roku – opowiada Edyta Brykała, Prezes Noble Concierge - feeria i różnorodność mieniących się barw, pulsujących świateł, wibrujących dźwięków i bogactwo produktów w menu to nasze tegoroczne inspiracje. Ambitnie podejmiemy trudne zadanie połączenia tego kalejdoskopu wrażeń ze sztuką, dobrym smakiem i elegancją. Wg nas w przeciwieństwie do nierealistycznej scenografii - to wyzwanie jest w 100% realne, dzięki wybitnej finałowej 12, którą wyłoniliśmy w pierwszym etapie konkursu.”


Oto rozwiązanie pierwszej zagadki związanej z konkursem, czyli wręcz Niewiarygodny skład finałowej 12 startującej po Laur zwycięstwa:


Restauracja Autentyk Kuchnia i Ludzie, Poznań, szef kuchni Ernest Jagodziński
Restauracja Bez Tytułu, Warszawa, szef kuchni Erwan Debono
Restauracja Boletus w Zamku Kliczków, Kliczków, szef kuchni Mariusz Kucharczak
Restauracja Chapeau Bas w hotelu Grand Lubicz, Ustka, szef kuchni Marcin Szwak
Restauracja Fiorentina, Kraków, szef kuchni Robert Koczwara
Restauracja Lumière, Baranowo, szef kuchni Jakub Kasprzak
Restauracja Natura w Rosevia Resort, Rozewie, szef kuchni Sebastian Truszkowski
Restauracja Papu, Warszawa, szef kuchni Paweł Tkaczuk
Restauracja ProVita w hotelu Wellness ProVita, Kołobrzeg, szef kreatywny Wiktor Ignaczak
Restauracja SmaQ Wine & Food w Q Hotel Plus, Katowice, szef kuchni Arkadiusz Gawron
Restauracja Sztuczka, Gdynia, szef kuchni Rafał Wałęsa
Restauracja Unicus i Unicus Palace, Kraków, szefowie kuchni Mateusz Suliga, Grzegorz Pawlik

Wręcz Niesamowite są również przewidziane nagrody, które otrzymają zwycięzcy - staże, wyjazdy zagraniczne, szkolenia rangi premium. Więcej o nagrodach, uczestnikach i ich restauracjach dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy na Fanpagu WFNN oraz na stronie www.noblenight.pl. Tam również znaleźć będzie można relację ze spotkania finalistów (24 maja) inaugurującego przygotowania do Gali: zapoznanie drużyn, losowanie boksów, spotkanie z mentorami-zwycięzcami poprzednich edycji. Będą emocje i ciężka praca. 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail