Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Nowy numer "Restauracji" już wkrótce

2018-05-24

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi nowy numer dwumiesięcznika "Restauracja". Publikujemy w nim m.in. wywiad z Jackiem Grochowiną, właścicielem i szefem kuchni Restauracji Nolita, a także prezentujemy niewzykle ciekawy koncept gastronomiczny - Tawernę Kapitańską. 

jedynka RS 1

 

W numerze piszemy także o tym, że szefowie kuchni zdają sobie sprawę, iż popularność gatunkowej wołowiny w gastronomii dynamicznie wzrasta. Brakuje im jednak wiedzy o specyfice tego rodzaju mięsa i sposobach jego przyrządzania. Co więcej, nie chcąc się do tego przyznać, winę za swoje niepowodzenia często zrzucają na jakość produktów. Najwyższy poziom znajomości specyfiki mięsa wołowego mają szefowie kuchni w Warszawie, o czym świadczy fakt, że to właśnie w stolicy najczęściej pojawiają się inspektorzy Michelin. Nieraz można ich spotkać także w restauracjach krakowskich, w innych miastach próżno ich już jednak szukać. Michał Buszmicz, prezes firmy Golden Products, dostarczającej do restauracji wołowinę premium, przyznaje, że większość szefów kuchni, z którymi miał okazję się spotkać, wie, iż szlachetna wołowina to w gastronomii temat rozwojowy, ale sama wiedza, że coś jest dobre i pożądane przez gości, nie zwięsza ich umiejętności wykorzystania produktów. Zapraszamy do lektury!


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności