Nowy numer "Restauracji" już wkrótce
 

 
Nowy numer "Restauracji" już wkrótce

2018-05-24

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi nowy numer dwumiesięcznika "Restauracja". Publikujemy w nim m.in. wywiad z Jackiem Grochowiną, właścicielem i szefem kuchni Restauracji Nolita, a także prezentujemy niewzykle ciekawy koncept gastronomiczny - Tawernę Kapitańską. 

jedynka RS 1

 

W numerze piszemy także o tym, że szefowie kuchni zdają sobie sprawę, iż popularność gatunkowej wołowiny w gastronomii dynamicznie wzrasta. Brakuje im jednak wiedzy o specyfice tego rodzaju mięsa i sposobach jego przyrządzania. Co więcej, nie chcąc się do tego przyznać, winę za swoje niepowodzenia często zrzucają na jakość produktów. Najwyższy poziom znajomości specyfiki mięsa wołowego mają szefowie kuchni w Warszawie, o czym świadczy fakt, że to właśnie w stolicy najczęściej pojawiają się inspektorzy Michelin. Nieraz można ich spotkać także w restauracjach krakowskich, w innych miastach próżno ich już jednak szukać. Michał Buszmicz, prezes firmy Golden Products, dostarczającej do restauracji wołowinę premium, przyznaje, że większość szefów kuchni, z którymi miał okazję się spotkać, wie, iż szlachetna wołowina to w gastronomii temat rozwojowy, ale sama wiedza, że coś jest dobre i pożądane przez gości, nie zwięsza ich umiejętności wykorzystania produktów. Zapraszamy do lektury!


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail