Pizza Hut Express otwiera restaurację w Gdańsku
 
Pizza Hut Express otwiera restaurację w Gdańsku

2018-06-08

Już 11 czerwca o godzinie 13:00 sieć Pizza Hut zaprosi mieszkańców Gdańska na otwarcie restauracji Pizza Hut Express. Wydarzeniu towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla gości. Nowa restauracja mieści się w Galerii Handlowej Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. 

W dniu otwarcia, na Gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja - darmowa pizza wraz z napojem Lipton Ice Tea Matcha dla pierwszych 500 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać pizzę na cieście Tradycyjnym spośród następujących smaków: Margherita, Hawajska, Pepperoni lub Farmerska. Ponadto, na przybyłych Gości będzie czekać powitalny tort oraz kolorowe balony dla najmłodszych.
Restauracja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 21:00.

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Pizza Hut Express jest idealnym wyborem dla osób, którym zależy na zjedzeniu posiłku przyrządzonego w krótkim czasie.

W menu restauracji znajdują się pizze w rozmiarze 23 cm średnicy, czyli optymalnym na jednorazowy posiłek. Do wyboru Gości są: Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska i Prosciutto e Rucola, podawane na klasycznym cieście do pizzy. Pizza Hut Express oferuje również możliwość skomponowania własnej pizzy, z trzech spośród wszystkich dostępnych składników.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail