Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Finał konkursu barmańskiego World Class Poland 2018

2018-06-09

Przed nami finał czwartej, polskiej edycji konkursu barmańskiego World Class Poland i jak co roku rywalizacja koktajlowych wirtuozów odbędzie się na oczach widzów. 17 czerwca, w stolicy, 13 najlepszych w kraju barmanów zmierzy się o bilet na globalne finały w Berlinie.

drink 2388495

Reprezentują oni osiem miast: Gdańsk, Sopot, Kraków, Osiek, Łódź, Szczecin, Warszawę i Wrocław. Rozegrają dwie konkurencje konkursowe: Signature Serve oraz speed-rundę The Showdown. Wszyscy liczą na gorący doping publiczności. Na niedzielne popołudnie pod hasłem World Class Cocktail Resort, w stołecznej klubokawiarni Miłość, organizator konkursu zapowiada nie tylko solidną dawkę adrenaliny dla widzów. Czeka ich także cały program rozrywkowy, który daje przedsmak nadchodzących wakacji.

Konkurs World Class
World Class to światowy program, który odkrywa i promuje barmańskie talenty. W 9-letniej historii globalny tytuł zdobyło czterech Europejczyków. W Polsce konkurs wyłonił i wypromował już trzy gwiazdy sceny barmańskiej. Zostali nimi warszawscy barmani: Janusz Lemiesz (2017), Paweł Rodaszyński (2016) i Mateusz Szuchnik (2015).

Oni namieszają w finale World Class Poland 2018
W ogólnopolskim finale World Class 2018 warszawską scenę barmańską reprezentują: Marcin Kruk (Kita Koguta), Kuba Magnuszewski (6 cocktails), Dawid Pytkowski (El Koktel) i Jakub Sienkiewicz (KiTi bar). Z Krakowa do finału zakwalifikowali się: Maciej Mazur (Z ust do ust) i Paweł Michalik (TramBar); z Trójmiasta: Oskar Weręża (Eliksir, Gdańsk) i Marek Pobłocki (Nowy Świat Restaurant & Cocktailbar, Sopot), a z Łodzi: Piotr Dębowski (Bawełna), Bartłomiej Wójcik (Browar Księży Młyn). O bilet do Berlina walczą także: Bart Miedeksza ze Szczecina (17 Schodów), Krzysztof Ciemiera z Oświęcimia (alterMOLO, Osiek) oraz Daniel Kędzior z Wrocławia (Kawiarnia Literatka).

Atrakcje dla gości:
•    Dla kreatywnych: wybierz owoce i zioła ze szklarni, by samodzielnie stworzyć gin z tonikiem w Tanqueray Terrace
•    Dla koneserów: sesje blendingu w Johnnie Walker Residence
•    Dla smakoszy: ostrygi w towarzystwie whisky oraz rum z grillowanym ananasem i czekoladą w gwatemalskiej dżungli
•    Dla wrażliwych nosów: spacer przez tajemniczy ogród pełen smaków i aromatów whisky
•    Dla brodaczy: strzyżenie brody z koktajlem w dłoni, czyli Frontier Works by Bulleit
•    Dla amatorów domówek: impreza z DJ-em w kameralnym apartamencie

World Class Cocktail Resort:
Kiedy: 17 czerwca, godz. 12:00 – 17:00
Gdzie: Miłość, ul. Kredytowa 9, Warszawa

Uczestnictwo w atrakcjach i koktajle: vouchery 15-30 zł.
Więcej informacji: www.facebook.com/worldclasspoland oraz wydarzenie World Class Cocktail ResortPolecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności