Czubak i Zagórny czyli rusza jackass po polsku tylko dla dorosłych
 

 
Czubak i Zagórny czyli rusza jackass po polsku tylko dla dorosłych

2018-07-26

„Chefs on Tour” - to wspólny projekt dwóch niebanalnych szefów kuchni: Marcina Czubaka, finalisty popularnego programu telewizyjnego „Top Chef” oraz Jacka Zagórnego. Ich program daleki jest jednak od standardowych programów kulinarnych. To ostra jazda bez trzymanki przeznaczona wyłącznie dla dorosłego widza!
 
Czubak – Zagórny: dwie wyraziste osobowości, chociaż totalnie różne pod względem charakterów. Marcin – gaduła, mający w sobie takie pokłady energii, że mógłby zastąpić generator prądu podczas masowego blackoutu. Jacek – milczek, człowiek o twarzy zawodowego pokerzysty. Panowie razem ruszają w świat, by odkryć ciekawe miejsca, poznać niezwykłe osoby oraz wykonać niebanalne zadania. Nowy odcinek zaczyna się zgodnie ze sprawdzoną receptą Hitchcocka, czyli od trzęsienia ziemi. A dokładnie od sceny żywcem zaczerpniętej z kryminału o mafiosach. Potem napięcie rośnie...

Dlaczego „nowe otwarcie”? Kilka miesięcy temu do sieci trafił pilotażowy odcinek programu, ale panowie postanowili radykalnie zmienić ekipę i koncepcję całości. Jak spontan, to na całego...W pierwszym odcinku duet Czubak – Zagórny zabiera widzów na Węgry. A skoro jesteśmy w kraju naszych bratanków to nie może zabraknąć wspaniałych węgierskich win. - Odwiedzamy winnice w Egerze i jego pięknych okolicach. Podjęliśmy wyzwanie degustacji czerwonego i białego trunku aż w 43 miejscach. Czy nam się udało? Przekonacie się sami! – mówi Marcin.

„Kulinarny Jackass” - tego porównania duet często lubi używać w odniesieniu do swojego projektu. Faktycznie: pikantne słownictwo i odlotowe sytuacje są tutaj na porządku dziennym. Dlatego też „Chefs on Tour” adresowany jest wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. - Przede wszystkim będziemy mega naturalni. Nie robimy na planie setek dubli, przycinania... Zostawiamy też różne wpadki. Po prostu sama prawda o nas – podkreśla Marcin Czubak.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail