Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Bobby Burger otworzył pierwszy lokal w Lublinie

2018-08-28

Bobby Burger, największa polska sieć burgerowni okrzyknęła rok 2018 rokiem intensywnej ekspansji. Marka dynamicznie rozwija się w oparciu o system franczyzowy oraz otwarcia lokali własnych. W drugiej połowie sierpnia uruchomiła swój pierwszy lokal w Lublinie, zyskując tym samym 12 lokal własny oraz 37 burgerownię na mapie Polski.


Ta pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni ma już 36 lokali w dużych polskich miastach i jeden punkt sezonowy nad morzem. Po podbiciu gastronomicznych serc 15 miast, takich jak m.in. Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź czy Wrocław, przyszedł czas na Lublin. Nowy lokal marki Bobby Burger o powierzchni 120 mkw. znajduje się w samym sercu miasta przy ulicy Krakowskie Przedmieście 9. Wystrój lokalu nawiązuje do regionu, w którym jest położony. – Lublin to bardzo klimatyczne miasto z bogatą historią oraz atrakcyjną ofertą kulturalną, dzięki której miasto tętni życiem niezależnie od pory dnia, czy roku. Wiemy, że mieszkańcy takich aglomeracji postrzegają burgerownie w kategoriach modnych miejsc, w których chętnie umawiają się ze znajomymi i spędzają w nich czas. Dlatego ważne było dla nas stworzenie lokalu, w którym atmosfera będzie zachęcała do dłuższych wizyt – mówi Maciej Sobolewski z Bobby Burger. – Mimo że jesteśmy siecią ogólnopolską to zależało nam na tym, by lubelski lokal był przyjazny i związany z regionem, w którym się znajduje. Stąd pomysł z neonami zawieszonymi na ścianach, które nawiązują do lokalnej gwary. Atrakcyjne jest także położenie burgerowni - centrum miasta to świetna lokalizacja zarówno dla mieszkańców czy turystów poszukujących ciekawego miejsca na popołudniowy obiad, jak i wieczorny wypad na miasto ze znajomymi – dodaje Sobolewski.


Sieć lokali Bobby Burger rozwija się przede wszystkim w oparciu o model franczyzowy, ale lokale własne także stanowią ważny punkt strategii ekspansji. – W naszym portfolio posiadamy już 25 lokali franczyzowych. Zainteresowanie tym modelem współpracy jest bardzo duże, m.in. dlatego stworzyliśmy system Bobby Burger Smart Cube, dzięki któremu przedsiębiorca posiadający działkę może prowadzić biznes w dowolnym miejscu sezonowo – mówi Maciej Sobolewski. – Ważne z punktu widzenia rozwoju naszej sieci jest także posiadanie lokali własnych. Otwarcie burgerowni w Lublinie jest kolejnym krokiem ku ekspansji na polskim rynku. Dzięki niemu do naszego portfolio dołączył 12 lokal własny – dodaje. W ofercie lubelskiego Bobby Burgera poza flagowymi burgerami 100 proc. wołowina, można znaleźć burgery wegetariańskie, frytki czy lemoniadę. Dodatkowo od 1 września w ramach menu sezonowego dostępny będzie m.in. burger Godzilla – z potrójną wołowiną, potrójnym serem i potrójnym boczkiem. Lokal otwarty jest od niedzieli do czwartku w godz. 11:00 - 24:00 oraz w piątek i sobotę w godz. 11:00 - 2:00.


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności