W lokalach Bobby Burger na klientów czeka nowe menu sezonowe
  
W lokalach Bobby Burger na klientów czeka nowe menu sezonowe

2018-09-11

Bobby Burger to pierwsza i największa polska sieć burgerowni, znana głównie ze swoich flagowych burgerów ze 100 proc. wołowiną. Ostatnio jednak zdobywa popularność również wśród wegetarian, dzięki rosnącej ofercie bezmięsnej. Ogólnopolska działalność sieci nie przeszkadza w kwartalnej zmianie menu. Co trzy miesiące w jej lokalach pojawiają się nowe pozycje sezonowe.

Jesienią na klientów sieci czekają burgery Godzilla oraz Alibaba, przygotowane według autorskich pomysłów. – Nasze menu zmienia się zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, które poznajemy dzięki regularnie przeprowadzanym badaniom. Dziś w lokalach sieci Bobby Burger poza burgerami ze świeżej, polskiej wołowiny, znajdują się też pozycje z kurczakiem czy wegetariańskie. Z kolei cykliczne zmiany w menu umożliwiają korzystanie z sezonowości warzyw. Dlatego obok stałego menu, celem urozmaicenia oferty, regularnie wprowadzamy burgery sezonowe – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger.

Pierwszą nowością w jesiennym menu sezonowym jest burger Godzilla. Wypełniony potrójną porcją soczystej wołowiny, potrójnym boczkiem oraz potrójnym serem, z dodatkiem klasycznego sosu, ogórka konserwowego, sałaty i czerwonej cebuli będzie stanowić godne wyzwanie, które zaspokoi nawet największy głód. Drugą pozycją z nowego menu - przygotowanego z myślą o sezonie jesiennym - jest Alibaba. To burger na bazie wołowiny, z podwójnym boczkiem, serem American, chrupiącą sałatą, czerwoną cebulą, ogórkiem konserwowym i grillowaną cukinią. Wszystko to wzbogaca sos sezamowy i majonez. Mowa więc o idealnej kombinacji smaków, obok której nie można przejść obojętnie.

Do sieci Bobby Burger należy obecnie 37 lokali, które znajdują się w 16 dużych miastach Polski. Początki marki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca polskich miast, przy czym planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail