Magazyn Catering zadebiutuje we wrześniu
 


Magazyn Catering zadebiutuje we wrześniu

2013-07-04


Mimo chwilowej stagnacji w tym roku, polski rynek gastronomiczny ma przed sobą bardzo dobre perspektywy rozwoju.


Wartość rynku gastronomicznego w naszym kraju wynosi około 18,5 mld zł, wynika z raportu firmy PMR Rynek HoReCa w Polsce 2013. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2013-2015”. Jaki udział ma w tym catering? Szacunki firm giełdowych mówią o około 4,5 mld złotych.


Uznaliśmy, że siła, potencjał i potrzeby tego rynku nie są w pełni zaspakajane przez obecne na rynku czasopisma. Dlatego od września portfolio naszego wydawnictwa poszerzy się o kolejny tytuł z branży HoReCa. Hotelarza i Restaurację uzupełni Magazyn Catering, który będzie pierwszym na polskim rynku czasopismem skierowanym wyłącznie dla branży cateringowej.


okladka_CATERING_ver1


Czym Magazyn Catering przyciągnie czytelników?


Przemawia za nami wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w wydawaniu prasy specjalistycznej. Czasopismo powstaje w oparciu o doświadczenie i wiedzę jaką zdobyliśmy wydając między innymi magazyny Hotelarz, Restauracja, Rynek Turystyczny, Polski Jubiler, czy Nowoczesna Stacja Paliw.


Do współpracy redakcyjnej zaprosiliśmy najlepszych specjalistów i praktyków na rynku, ekspertów z wieloletnim, popartym sukcesami doświadczeniem gastronomicznym, którzy na łamach Magazynu Catering dzielić się będą z naszymi czytelnikami swoją wiedzą i praktycznymi poradami z zakresu zarządzania biznesem cateringowym.


Dlaczego warto współpracować reklamowo?


Aby reklama prasowa przyniosła oczekiwane rezultaty, czasopismo musi być interesujące dla Czytelnika. My wiemy jak to zrobić.


Nasze pozostałe tytuły cieszą się najwyższym zaufaniem branży, będąc dla tysięcy branżowych czytelników inspiracją i pomocą w codziennej pracy zawodowej. Podobnie, głęboko w to wierzymy, będzie w przypadku Magazynu Catering.


Ponadto zaoferujemy naszym partnerom biznesowym najskuteczniejszą, precyzyjną i kompleksową ofertę dotarcia do całego rynku HoReCa w Polsce. Czasopisma Hotelarz, Restauracja i Magazyn Catering obejmą swoim zasięgiem obiekty hotelarskie, restauracyjne i cateringowe z całego kraju.


Czasopismo zadebiutuje we wrześniu podczas branżowych targów Polagra w Poznaniu. Pierwszy numer ukaże się w nakładzie 3 500 egzemplarzy, jako dwumiesięcznik w cenie 12 zł. Czasopismo będzie dystrybuowane w prenumeracie płatnej, a także bezpłatnie podczas branżowych imprez targowych i w wysyłce rotacyjnej do zainteresowanych podmiotów.


Już dziś zapraszamy Państwa do współpracy reklamowej, poniżej znajdziecie Państwo prezentację tytułu i dane kontaktowe do zespołu sprzedaży powierzchni reklamowej.
Z wyrazami szacunku


Krzysztof Gonciarek


Członek zarządu, Dyrektor marketingu i sprzedaży wydawnictwaKLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ PREZENTACJĘ TYTUŁUKontakt do działu handlowego:


Małgorzata Grenda – Kierownik Działu Reklamy
tel +48 22 333 88 02
fax +48 22 333 88 82
e-mail: m.grenda@pws-promedia.pl


Wioleta Wiater
tel +48 22 333 88 10
e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl


Katarzyna Chmal
tel. 606 858 767
e-mail: k.chmal@pws-promedia.pl

Natalia Derfla

tel +48 505 699 933
e-mail: n.derfla@pws-promedia.pl

Rynek usług cateringowych obejmuje catering kontraktowy (świadczenie usług instytucjom, które zobowiązane są do zaspokojenia potrzeb w zakresie żywienia pracowników lub innych osób korzystających z usług tych instytucji, np. pacjentów, czy uczniów poprzez dofinansowanie w całości lub części tego procesu) i koncesyjny (organizowanie przyjęć okolicznościowych, bankietów, konferencji, zamówień dla firm i osób prywatnych).

Obydwie te części rynku mają przed sobą jeszcze duży potencjał rozwoju. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce działa dziś ponad 7,5 tysiąca podmiotów gospodarczych świadczących usługi cateringowe.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail