Starbucks w Galerii Mokotów
 
Starbucks w Galerii Mokotów

2013-08-20

Starbucks otworzył swoją czternastą kawiarnię w Warszawie, w Galerii Mokotów. Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.1. To już 32. lokal firmy w Polsce.

Starbucks_coffee

Kawiarnia Starbucks w Galerii Mokotów znajduje się na drugim piętrze, obok kina Cinema City. Lokal o łącznej powierzchni 145 m2 ma postać kiosku, który zapewnia dobrą widoczność oraz łatwy dostęp zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych. Kawiarnia oferuje 76 miejsc siedzących, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Klienci centrum handlowego mogą odwiedzać ją codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00, i w niedziele od 10:00 do 21:00. Przewaga elementów drewnianych i ciepłych barw sprzyja relaksowi przy kubku aromatycznej kawy.

„Galeria Mokotów to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Warszawie, zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak i gości z innych miast i krajów, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować im naszą wyśmienitą kawę. Jestem przekonana, że Starbucks świetnie wpisuje się w profil galerii. Mam też nadzieję, że nasza kawiarnia stanie się dla jej klientów jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc, żeby odpocząć po zakupach czy spotkać się z przyjaciółmi na kawę” – powiedziała Magdalena Mularuk, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowa kawiarnia Starbucks w Galerii Mokotów to czternasty lokal firmy w Warszawie i zarazem 32. w Polsce. Firma zarządza ponadto pięcioma kawiarniami we Wrocławiu (w tym jedną w Bielanach Wrocławskich), czterema w Poznaniu, trzema w Gdańsku, dwiema w Szczecinie i Katowicach oraz po jednej w Krakowie i Gdyni. Pierwsza lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 roku. Do końca 2012 roku w Polsce funkcjonowało 31 kawiarni Starbucks.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail