Sfinks otworzył restaurację w Bełchatowie
 


Sfinks otworzył restaurację w Bełchatowie

2013-09-16

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzyła restaurację w Bełchatowie. Nowy lokal działa pod marką Sphinx i jest prowadzony przez franczyzobiorcę. To pierwsza restauracja sieci w tym mieście i zarazem 92. w całej Polsce.

Bełchatowski Sphinx znajduje się w centrum miasta – przy ul. 19 Stycznia 1. Nowo otwarty lokal ma powierzchnię około 160 m2. Przygotowano w nim miejsca dla ponad 60 gości.

- Mamy nadzieję, że najnowszy Sphinx zdobędzie dużą popularność wśród mieszkańców Bełchatowa i okolic, podobnie jak miało to miejsce w przypadku innych restauracji z tego regionu. Bełchatowskiego Sphinxa uruchomił bowiem franczyzobiorca, który nieco ponad rok wcześniej otworzył Sphinxa w Zgierzu. Sukces zgierskiej restauracji stanowi przykład na to, że ten koncept sprawdza się nie tylko w dużych aglomeracjach, ale i w mniejszych, liczących kilkadziesiąt tysięcy osób, miastach. W takich lokalizacjach zazwyczaj oferta gastronomiczna jest relatywnie niewielka, mimo zapotrzebowania ze strony lokalnej społeczności. Zamierzamy wykorzystać ten potencjał – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail