Najlepsza restauracja
 
Najlepsza restauracja

2013-10-22

RESTAURACJA ROMANTYCZNA HOTEL SPA DR IRENA ERIS WZGÓRZA DYLEWSKIE NAJLEPSZĄ RESTAURACJA W POLSCE W 2013 ROKU

W Restauracji Tamka 43 – ubiegłorocznego laureata w kategorii Najlepsza Restauracja w Polsce 2012 – w Warszawie zakończyła się III edycja całorocznej Akcja Rekomendacji najlepszych polskich restauracji – POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS BY SELGROS 2013.

01

02

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów na podstawie ankiet przez co ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków gastronomicznych.

03

Do trzeciej edycji Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy 541 nominacji. 100 najlepszych z największą ilością pozytywnych ocen znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2013 i zostało umieszczonych w tegorocznym wydaniu przewodnika.

Restauracje, które znalazły się na liście poddane zostały rygorystycznej kontroli zarówno ze strony konsumentów – nadesłano blisko 18 tys. ankiet, oraz kapituły konkursu – badanie Mystery Shopper tzw. tajemniczy klient.

Nagrody były przyznawane w KATEGORII NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w trzech grupach: AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce. Miejsce restauracji w grupie ustalane było na zasadzie – 75 proc. oceny konsumentów – ankiety, głosowanie, 25 proc. oceny inspektorów.

W kategorii głównej NAJLEPSZĄ RESTAURACJĄ W POLSCE w 2013 została RESTAURACJA ROMANTYCZNA HOTEL SPA DR IRENA ERIS WZGÓRZA DYLEWSKIE. Najlepszą KARCZMĄ W POLSCE w 2013 została KARCZMA CICHY KĄCIK z Krynicy Zdrój.

Nagrodę OSOBOWOŚĆ KULINARNA ROKU otrzymał Robert Sowa.

 

WYNIKI:

q1 q2 q3 q4 q5


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail