Szef Kuchni hotelu Le Regina Warsaw najlepszym kucharzem w Warszawie
 
Szef Kuchni hotelu Le Regina Warsaw najlepszym kucharzem w Warszawie

2013-12-12

We wtorkowy wieczór 3 grudnia 2013 roku podczas 10-tej już gali miesięcznik „Warsaw Insider” rozdał coroczne nagrody w kilkunastu kategoriach. Zwycięzcą w kategorii „The Best Chef 2013” został Paweł Oszczyk.Odbierając nagrodę Oszczyk powiedział: „jest to dla mnie ogromny zaszczyt otrzymać tak prestiżową nagrodę. Od prawie dziesięciu lat stawiamy na wysoką jakość oraz oryginalność i jak do tej pory nam się to udaje”.

Autorska kuchnia Pawła Oszczyka utrzymuje się niezmiennie wysoko w rankingach od wielu lat. Opiera się na jego wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu, które znakomicie wykorzystał łącząc z elementami tradycyjnej polskiej kuchni. W restauracji La Rotisserie rozwinął on swoje skrzydła tworząc - jak oceniają członkowie jury - jedną z najlepszych restauracji w środkowo-wschodniej Europie. W ubiegłym roku w tym samym prestiżowym rankingu Paweł Oszczyk odebrał nagrodę w kategorii „Najlepsza Restauracja Hotelowa”.


Kameralna restauracja La Rotisserie mieści się w butikowym hotelu Mamaison Le Regina na warszawskiej Starówce. Szef Paweł Oszczyk przygotowuje autorskie specjały kuchni europejskiej w formie eleganckiego menu degustacyjnego.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail