Andrzej Polan odszedł z Soul Kitchen
 
Andrzej Polan odszedł z Soul Kitchen

2014-08-03

Moja wizja pracy oraz wizja kuchni rozminęły się z wizją właściciela Soul Kitchen. Zatem najrozsądniejsze dla obydwu stron było rozstanie – mówi nam jako pierwszym szef kuchni Andrzej Polan.

IMG_9242_square_a_resize

Wywiad, nie tylko na ten temat, publikujemy w magazynie Restauracja. Przypomnijmy, że Andrzej Polan przez ostatnie dwa lata sprawował funkcje szefa kuchni w restauracji Soul Kitchen. Pracował do końca lipca. W sierpniu restauracja na miesiąc zawiesiła swoją działalność. Na stronie czytamy komunikat: „PRZERWA WAKACYJNA. Poszukiwania inspiracji, nowych smaków, to coś co wyróżnia miejsce jakim jest Soul Kitchen. Niezwykle zgrany zespół pasjonatów kulinarnych, niebawem przeniesie Państwa w nowe zakątki kulinarnego świata. Już wkrótce Soul Kitchen w nowej, lepszej odsłonie. Zapraszamy ponownie od września.”

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail