Koku Sushi wprowadza autorski program lojalnościowy
 


Koku Sushi wprowadza autorski program lojalnościowy

2020-01-21

KOKU Sushi jako pierwsza sieć gastronomiczna w Polsce wprowadza do swoich lokali kompleksowe rozwiązanie  IT dla wszystkich franczyzobiorców. Chodzi o kartę lojalnościową, która skoordynowana jest z dedykowaną aplikacją online i całym systemem sprzedaży.

koku sushi  

Karta wprowadzana jest od grudnia. Ostatecznie będzie obowiązywała we wszystkich 26 punktach sieci KOKU Sushi. Miejscem, gdzie przeprowadzano wstępne testy był Białystok, skąd wywodzi się marka. Po pierwszych dwóch tygodniach funkcjonowania karty pobrało ją ponad 700 mieszkańców miasta. W całej Polsce na początku stycznia zgłosiło się po nią kilkanaście tysięcy osób i grupa ta każdego dnia się zwiększa. Zdaniem klientów, którzy ją wypróbowali, działa świetnie.
- Jesteśmy pierwszą krajową marką, która zdecydowała się na zastosowanie zupełnie autorskiego rozwiązania. Nie skorzystaliśmy z dostępnych na rynku uniwersalnych  projektów, ponieważ zależy nam na cyfrowym bezpieczeństwie naszych gości i chcieliśmy mieć system skrojony dokładnie do potrzeb i tylko na użytek naszej sieci – mówi Piotr Olechno jeden ze współwłaścicieli Koku Sushi, zajmujący się wdrażaniem programu lojalnościowego. - Na dodatek spina on nam kilka ważnych kwestii. Poza tym, że  oczywiście buduje przywiązanie do marki i  pozwala wyróżnić grupę stałych klientów, to pomaga też w utrzymaniu jednolitych standardów we wszystkich naszych punktach. Na podstawie zdobytych  informacji o upodobaniach gości możemy modyfikować menu i dopasowywać ofertę do ich preferencji.  
Prace nad przygotowaniem programu trwały ponad rok. Teraz, kiedy wybierzemy się do którejkolwiek restauracji Koku Sushi, obsługa lokalu poza menu zaproponuje także kartę lojalnościową. Goście mają wybór w jakiej formie ją otrzymają. Dla tradycjonalistów nadal dostępna będzie plastikowa opcja, ale ekologicznie nastawieni klienci mogą korzystać z niej wyłącznie za pośrednictwem internetu. Aplikację można już pobrać poprzez sklepy Apple Store i Google Play. Wystarczy wpisać hasło KOKU Sushi. Można też zarejestrować się do programu na stronie sieci.
Posiadacz karty przy każdym zamówieniu w którymkolwiek z lokali sieci uzyska punkty. Pracownik obsługujący stolik zeskanuje kartę bądź kod z komórki. Poinformuje też ile punktów klient zebrał już na swoim koncie. Gość może też sam sprawdzić jego stan w aplikacji lub na stronie KOKU. Punkty uprawniają do zniżek podczas uiszczania kolejnych rachunków. Naliczony na ich podstawie rabat można wykorzystać za jednym razem bądź podzielić go na raty. Pierwsi goście już mogli się przekonać, że dzięki karcie mają konkretne profity.
- Uczestnicy naszego programu lojalnościowego będą mogli liczyć także na specjalne promocje. Zamierzamy realizować różne akcje skierowane właśnie do nich. Na przykład udzielać zniżek na niektóre dania tylko na podstawie okazania karty - dodaje Piotr Olechno. – Generalnie chodzi o to, by nasi goście w całej Polsce mogli korzystać z jednolitego systemu lojalnościowego, żeby mogli zbierać punkty w każdym z miast. 

KOKU Sushi jest największą polską siecią franczyzową w swoim segmencie rynku gastronomicznego. Staje się też liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych standardów i unikalnych rozwiązań


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail