Kulinarny Rajd Mistrzów
 
Kulinarny Rajd Mistrzów

2014-11-13

PATRONAT MEDIALNY

W trzeciej edycji Kulinarnego Rajdu Mistrzów będzie uczestniczyło 12 drużyn kucharskich składających się z szefa i pomocnika, wyłonionych na podstawie konkursu zgłoszeń.


plakat_haston_prasa_2-maly

Nagrodami w konkursie prócz nagród rzeczowych, za zajęcie I miejsca jest 7 tysięcy złotych, za II miejsca 5 tysięcy złotych i za III miejsce 3 tysiące złotych. Tematem III edycji Kulinarnego Rajdu Mistrzów będą:

Konkurencja sprawnościowa
- Sznurowanie kurczaka do pieczenia – 1 minuta (pomocnik szefa)

Luzowanie szynki wieprzowej z kością i podział na trzy frykanda – 4 minuty (szef ekipy)

Konkurencja techniczna

- Przekąska ciepła – ser korociński (smak naturalny), pasternak, pomarańcza

- Danie główne – dowolny element wieprzowiny z kością, cydr, orzechy laskowe
Każda Ekipa musi użyć w daniu głównym zimniaków firmy Mc Cain – Pommes Parisiennes lub Potato Slices”. Ziemniaki firmy Mc Cain zostaną dostarczone przez Organizatora dla każdej ekipy w dniu rozpoczęcia zmagań konkursowych”.

Zwieńczeniem całodniowej rywalizacji uczestników konkursu będzie uroczysta gala połączona z ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem nagród i dyplomów. Wieczorną imprezę uświetni swoim występem – Krzysztof Krawczyk.

Nad prawidłowym przebiegiem zmagań konkursowych będzie czuwać jury w składzie: Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Marcin Budynek, Tomasz Jakubiak, Paweł Mieszała, Joseph Seeletso oraz Karol Okrasa jako juror prowadzący.

Impreza odbędzie się w dniu 21 listopada 2014 roku (piątek) w Haston Congress Center we Wrocławiu przy ul. Irysowej 1-3. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie Organizatora – www.haston.pl.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail