7 Street po raz drugi w Warszawie
 
7 Street po raz drugi w Warszawie

2014-12-12

Otwarto drugą restaurację 7 Street w Warszawie. Zlokalizowana jest ona na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej pod adresem Świętokrzyska 30.

10_12_2014_7_Street_po_raz_drugi_w_Warszawie

Jest to dokładnie to samo skrzyżowanie ulic, gdzie do niedawna działała nieprzerwanie od 1992 roku pierwsza w Polsce restauracja McDonald’s zamknięta w tym roku na czas przebudowy budynku Sezam.

Do dyspozycji gości oddano dwupoziomowy lokal z 66 miejscami siedzącymi oraz dwoma barami na każdym z poziomów. Lokal podzielony jest na 3 strefy. Pierwsza strefa szybkiej obsługi na parterze, druga strefa na piętrze to sala konsumpcyjna oraz trzecia strefa także na piętrze z przeznaczeniem dla gości odwiedzających lokal, aby wypić kawę, herbatę lub przekąsić coś słodkiego.

Trzecia strefa kawowo-deserowa wpisuje się w kierunek jaki 7 Street obierze na początku 2015 roku czyli wzbogacenie oferty deserowej oraz kawowej.

Jeszcze w tym roku zaplanowane jest otwarcie lokalu we Wrocławiu, natomiast w pierwszym kwartale 2015 roku planowane jest otwarcie restauracji w Słupsku, Krakowie oraz Gdyni.

7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail