McDonald’s otworzył Centrum Pracy
 

 
McDonald’s otworzył Centrum Pracy

2015-02-03

Centrum, które będzie pośredniczyło w zatrudnianiu pracowników przez Restauracje prowadzone przez spółkę i lokale franczyzowe otworzone zostało na Dworcu Centralnym w Warszawie.

pws-2015-01a-10

Jest ono uzupełnieniem dla procesu rekrutacyjnego. Sieć pisze, że lokalizacja pozwala na łatwy dostęp wszystkim zainteresowanym. Personel Centrum stanowią doświadczeni menadżerowie firmy, których wiedza umożliwia fachowe obsłużenie każdego zainteresowanego rozpoczęciem kariery zawodowej w jednej z restauracji McDonald’s.

Do zadań pracowników placówki należy nie tylko informowanie o dostępnej ofercie pracy (zarówno w lokalach spółki jak i franczyzowych), ale także zapoznanie kandydata z warunkami zatrudnienia, możliwą ścieżką kariery, oferowanymi systemami szkoleń itd. Każdy zainteresowany otrzyma wyczerpującą informację na temat wymaganych procedur i dokumentów. Otwarte od chętnych od poniedziałku do piątku w 8:00 – 18:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9:00 – 17:00.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail