Warszawa od kuchni
 
Warszawa od kuchni

2015-02-27

Nasz patronat

Ostatni dzwonek na wysłanie zgłoszenia do konkursu „Warszawa od kuchni”.

pws-2015-01d-47

Lokale zostaną ocenione pod względem jakości obsługi, wyglądu posiłku, różnorodności menu, smaku potraw oraz tego, czy są w nich serwowane również lokalne potrawy. W jury pojawią się blogerzy kulinarni, a także znane osoby ze świata polityki, kultury i mediów.

Wystarczy wejść na stronę www.warszawaodkuchni.pl i wypełnić kwestionariusz. Na razie zgłosiło się ponad sto lokali, ale nie wszystkie dosłały jeszcze komplet dokumentów. A czasu jest coraz mniej, bo tylko do końca lutego. A zatem należy uważnie przeczytać regulamin, jest tam m.in. że należy wysłać na adres biuro@warszawaodkuchni.pl formularz zgłoszenia i bon konsumpcyjny o wartości 400 złotych (do pobrania ze strony), który to będzie stanowił załącznik do regulaminu oraz potwierdzenie wniesienie opłaty manipulacyjnej w wysokości 400 złotych. Należy także umieścić informację, że bierze się udział w konkursie.

Laureaci tegorocznej edycji dołączą do grona restauracji posiadających tytuł „Złotego Widelca”. Patronatem akcję objęli: wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, prezydent miasta stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Organizatorem i pomysłodawcą tej akcji jest Warszawska Izba Przedsiębiorców.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail