Hotel &Tourism Trends Poland 2015 w listopadzie
 


Hotel &Tourism Trends Poland 2015 w listopadzie

2015-03-31

Tegoroczna edycja konferencji Hotel&Tourism Trends, organizowanej przez Magazyn Hotelarz i Horwath HTL, odbędzie się w dniach 24-25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.Ubiegłoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej i było największym tego typu wydarzeniem w naszej części Europy. Jednym ze sponsorów strategicznych wydarzenia, podobnie jak w poprzednich dwóch latach, będzie Grupa Orbis.Konferencja dedykowana jest właścicielom i kadrze zarządzającej hotelami, zarządom spółek operatorskich, przedstawicielom firm deweloperskich, a także dostawcom produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

- Zdajemy sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji konferencji Hotel Trends Poland oczekiwania branży i sponsorów względem organizowanego przez nas wydarzenia będą jeszcze większe. Jestem jednak przekonany, że w tym roku wspólnie z naszymi partnerami i dzięki wsparciu sponsorów będziemy mogli zaproponować branży hotelowej po raz kolejny wydarzenie na najwyższym europejskim poziomie, tak w Polsce potrzebne - powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy Hotelarza.Podczas dwóch dni w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi hotelarze, inwestorzy branży turystycznej oraz eksperci z kraju i zagranicy, którzy promować będą wspólny dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy jako narzędzie umożliwiające przetwarzanie problemów w szanse, tworzenie innowacji, oraz rozwój branży. Podsumowaniem pierwszego dnia wydarzenia będzie wieczorna gala.- Cieszę się niezmiernie, że Horwath HTL ponownie będzie współorganizatorem tej największej imprezy dedykowanej hotelarzom - nie tylko w Polsce, ale Europie Środkowo-Centralnej. Wierzę, że w nadchodzącym forum wezmą udział przedstawiciele branży przynajmniej tak licznie, jak podczas jego ostatniej edycji. Jako organizatorzy dołożymy starań, aby wszyscy uczestnicy wyjechali z niej zadowoleni i z inspirującą wiedzą - powiedział Dariusz Futoma, dyrektor Horwath HTL.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail